0-3 Yaşa Uygun Faaliyetler

Merhaba
Kızıma yaklaşık 1bucuk yaslarindayken, gözümün önünde bulunsun diye hazırlayip bir derleme kagit yapıp duvara yapistirmistim. Bakıcısı da bu kağıttan faydalaniyordu zaman zaman. Alman dadilar gibi hissetmeyin, sadece hani bazen tikaniyoruz da bugün çocuğumla ne yapsam diye, işte öyle bir şeydi.
En alttaki tv kısmını görmeyin siz, zaten 2 yaşında tamamenn evden kaldırmistik, halen yok.
0-3 yaş etkinlikleri dedim ama tabiki ileride de oynanabilecek şeyler var halen.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-01-15-07-57-18.jpg
    Screenshot_2017-01-15-07-57-18.jpg
    6.8 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:

agm

Member
Merhaba
Kızıma yaklaşık 1bucuk yaslarinda, gözümün önünde bulunsun diye hazırlayip bir derleme kagit yapıp duvara yapistirmistim. Bakıcısı da bu kağıttan faydalaniyordu zaman zaman. Alman dadilar gibi hissetmeyin, sadece hani bazen tikaniyoruz da bugün çocuğumla ne yapsam diye, işte öyle bir şeydi.
En alttaki tv kısmını görmeyin siz, zaten 2 yaşında tamamenn evden kaldırmistik, halen yok.
0-3 yaş etkinlikleri dedim ama tabiki ileride de oynanabilecek şeyler var halen.

Fadime Hanım yazdıklarınızı çok merak ettim ama fotoğraf büyümüyor.
Acaba yatayda bölüm bölüm çeksesiz büyük görünür, okunabilir mi acaba?
Ne yapsak?

Fadime Hanım yazdıklarınızı çok merak ettim ama fotoğraf büyümüyor.
Acaba yatayda bölüm bölüm çeksesiz büyük görünür, okunabilir mi acaba?
Ne yapsak?

Merhaba [MENTION=826]agm[/MENTION] bu kağıdı bulabilir miyim bilmiyorum,oncelerden bir arkadaşıma çekip gondermistim de o aklima gelince burda paylaşayım dedim. Ama bu fotoğrafı teknik işlerden sorumlu arkadaşımiza gonderdim, bakalım o bişeyler yapabilecek mi. Olmazsa tek tek yazarım bilgisayarda

Yusufbekir

New member
Fadime hanım paylaşımınız için cok teşekkür ederim. Atika hanım hiç büyütmeden ekranda oldugu gibi okumayı deneyebilirsiniz ben öyle okudum