1.sınıfa giden oglum yazmak istemiyor

selma123

New member
merhabalar oglum 1.sınıfa basladı çizgi çalısmasındayız sınıfca ögretmenimiz evede ödev veriyor oglum yapmak istemiyor nasıl bi tutum sergileyecegimi bilemiyorum .ilkokula kadarda kalemi sevmiyordu boyama resim yapmak istemiyordu..ezbere matematiğe falan ilgisi daha fazla ama yazmak istemiyor öğretmeni sınıft iyi oldugunu soyledi

Hira Yıldız

New member
yazı yazmayı ve ödevi nasıl sevdirebilirim nasıl bi yol izlemem gerekiyor acaba

Onun ne odevi varsa siz.ona hic bir sey demeden bir dosya kagidina hevesle.cizseniz odevin aynisini..napoyirsun derse cok.hevesle.cok.zevkli istersen sende bana katilabilirsin deseniz.o.sirada masaya da guzel.atistirmaliklar.koysaniz..meyvedir kucucuk.bir cikolatadir.gibi..yani ona baski.yaomadan heveslendirseniz.vee isburligi seklinde yapsaniz..hatta bir cizGi sen bir cizgi ben hadi..bu bizim.gorevimiz olsun biz.bir takimiz gibi hani.oyuna.vursaniz..ben olsam.boyle.yapardim heralde

Son düzenleme:

selma123

New member
Onun ne odevi varsa siz.ona hic bir sey demeden bir dosya kagidina hevesle.cizseniz odevin aynisini..napoyirsun derse cok.hevesle.cok.zevkli istersen sende bana katilabilirsin deseniz.o.sirada masaya da guzel.atistirmaliklar.koysaniz..meyvedir kucucuk.bir cikolatadir.gibi..yani ona baski.yaomadan heveslendirseniz.vee isburligi seklinde yapsaniz..hatta bir cizGi sen bir cizgi ben hadi..bu bizim.gorevimiz olsun biz.bir takimiz gibi hani.oyuna.vursaniz..ben olsam.boyle.yapardim heralde

tesekkür ederim cevabınız için buna benzer yontemde denedim ama malesef basaramadım bidakka anca sürüyor sonra yine yapmak istemiyor.yınede sizin dediğiniz sekildede drneyecegım tekrar sagolun