10 Yaşında Oğluma Şiddet Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite

deryakeremipek

New member
10 yaşındaki dikkat eksikliği ve hiperaktevite tedavisi gören oğlum sınıfta bayan öğretmeni tarafından şiddet görmüş.. okula gitmek istemiyor. utanıyorum korkuyorum diyor sizce benim ne yapmam gerekiyor...

savaşçı

New member
Önce öğretmenin gözlerini kapattırıp dikkat eksikliği ve Hiperaktivitesi olan bir çocuğu olduğunu ve öğretmeninden şiddet gördüğünü hayal etmesi gerekir bence. Anne de baba da öğretmen de merhametini ve nezaketini hiç bir zaman kaybetmemeli. Öğretmenle görüşmek lazım, eğer bakış açısı değişmiyorsa her gün böyle bir öğretmenin avucuna bırakmak çocuğa eziyet olur....

Çocuğunuzun hiperktif olduğunu nasıl öğrendiniz? biraz bahsedebilir misiniz? uzman desteği alıyor sanırım. ilaç tedavisi de veriliyor mu?

deryakeremipek

New member
öğretmen çok özür diliyor.. fakat okulun nüdür yardımcısı darp raporu istedi ve beni okuldan kovdu... pazaretesi müdürle görüşeceğim eğer onun tutumuda bu şekilde olursa tüm gerekn yerlere başvurumu yapacağım. çok teşekkürler..

deryakeremipek

New member
çocuğum 5yıldır tedavi görüyor.. ilaçta kullanıyor. testler yapıldı bir çok kez... öğretmeni anladı ben değil

çocuğum 5yıldır tedavi görüyor.. ilaçta kullanıyor. testler yapıldı bir çok kez... öğretmeni anladı ben değil

sevgili [MENTION=3191]deryakeremipek[/MENTION] Adem Hoca'nın hiperaktivite içerikli son pedagoji okulu videosunu izleyebildiniz mi? benim hiperaktiviteye ve ilaç kullanımına karşı bakış açımı çok değiştirdi, mutlaka istifade etmenizi tavsiye ederim. linki burada

https://www.youtube.com/watch?v=CpFHmRetZGY