12 aylık erkek bebek yüz üstü yatıp sürtünüyor

yirtikcep

New member
Merhabalar,oğlum 12 aylık. 6 Aylıktan itibaren yüz üstü yatarsa eğer poposunu kaldırıp indiriyor,bu zamana kadar hep oyun olduğunu düşündük fakat bu aralar daha hızlı yapmaya ve de bacağıma ya da koluma cinsel bölgesini temas ettirecek şekilde yapmaya başladı.Kaşıntı olabilir mi ? Terleme ve kızarma gibi bir durumu yok,eğer kaldırırsam da ağlıyor,genel olarak uykusu geldiğinde yapıyor. Nasıl unutturabiliriz? Teşekkürler..Ve tüm annelere sevgiler.

Son düzenleme:

yirtikcep

New member
Altını temizlerken çok titiz olduğumu düşünmüyorum,işimi halledip kapatıyorum altını. Birlikte uyuyoruz ,her ağladığında yanındayım.Geceleri 10 defadan fazla kalkan bir bebek olmasına rağmen yumuşaklığımı ve sükunetimi devam ettiriyorum.Hiç bir zaman yumuşak ses tonundan vazgeçmedim.Açıkçası bağlanmayla alakalı bir problemin olduğunu sanmıyorum.Cevabınız için çok teşekkürler

yirtikcep

New member
Aslında cinsel bölgesine hiç dokunmuyorum,ıslak mendille o bölgeyi silmiyorum,sadece banyo yaparken suyla hızlı bir şekilde dokunuyorum o kadar,dediğim gibi 6aylıktan beridir yapıyor ,idrar yolları testi bir kaç defa yaptırmıştık hiç bir zaman enfeksiyon çıkmadı.Ama yine de değerlendirilebilir dediğiniz gibi ,teşekkürler