2 yaş ve calisma

Hazan

New member
Merhaba arkadaslar ben oglum dogduktan sonra ucretsiz izne ayrildim ve 22 aylikken calismaya basladim. Emziriyordum yeni kestik emzirmeyi. Sorum su gunde 8 saat calisiyorum .oglum onceleri bana daha duskundu anneme zaman zaman birakirdim giderken aglamazdi gelince de asiri tepkiler vermezdi kucaga gelmek sevinmek vs. sadece emmek icin gelirdi ve cok sevinirdi. ama heryer de once benim kucagima gelirdi ihtiyaclarini benden isterdi. calismaya basladim ilk gunler resmen bana kustu eve gittigimde ittiriyor, kaciyor 1 2 saat sonra bu davranislar geciyordu oynamaya basliyorduk. Aradan 2 ay gecti bu surecte simdi babasina ve anneme daha duskun oldu beni hic umursamiyor artik eve gidince kusme davranisi bile yok. babasiyla oynarken gozlerinin ici guluyor. onun kucagina gidiyor bana bakarak babasini opiyor kiskandirir gibi. cok uzuluyorum bu duruma aramizda bag kalmadi artik oglumla koptuk tanamen.. istifa etmeyi dusunuyorum maddi olarak o da mumkun degil...

Merhaba hazan, Oglunuz sizi ne kadar istemese de siz onunla iletisiminizi, ilginizi hic kesmeyin, gecici bir süreç olabilir, sizde benzer bir yaklasimla karsilik verirseniz asil o zaman kopusunuz olur. Yani ben ayni durumda olsaydim boyle yapardim, o beni itsede ben ondan uzaklasmazdim, ozellikle uyku bagi tazelemek icin cok guzel bi fırsat, uyku oncesi paylasimlarinizi arttirip, tensel temas ile uykuya geçişi sağlarsanız bağınızi yeniden canlandırabilirsiniz annesi. 22 aydır yaninfa olan annesini 8 saat göremiyor olmak onu etkilemiştir illaki, ama telafisi yapılamaz değil. Sevginizi daha sık duymasi hissetmesi daha kolay basetmesine yardımcı olabilir diye düşündüm?

Hazan

New member
Merhaba hazan, Oglunuz sizi ne kadar istemese de siz onunla iletisiminizi, ilginizi hic kesmeyin, gecici bir süreç olabilir, sizde benzer bir yaklasimla karsilik verirseniz asil o zaman kopusunuz olur. Yani ben ayni durumda olsaydim boyle yapardim, o beni itsede ben ondan uzaklasmazdim, ozellikle uyku bagi tazelemek icin cok guzel bi fırsat, uyku oncesi paylasimlarinizi arttirip, tensel temas ile uykuya geçişi sağlarsanız bağınızi yeniden canlandırabilirsiniz annesi. 22 aydır yaninfa olan annesini 8 saat göremiyor olmak onu etkilemiştir illaki, ama telafisi yapılamaz değil. Sevginizi daha sık duymasi hissetmesi daha kolay basetmesine yardımcı olabilir diye düşündüm?[/QUOTE

Surekli soyluyorum sevdigimi opmeye sevmeye calisiyorum, uyuturken sarilarak kucagimda uyuyor cok sukur gunun en guzel ani o benim icin.. Bu olanlar guvenli baglanmamis oldugunu mu gosterir acaba onu merak ediyorum. Disarda bir yere gittigimizde yada misafir geldiginde sık sık benim yanima geliyor bu da mutlu ediyor beni bagimiz kopmamiş demekki diye...

Uyuturken sarilip uyuyor demissiniz ya o yuzden sizden düşündüğünüz kadar kopmadigini dusundum ben, ama guvenli baginiz konusunda degerlendirme yapabilecek bir uzman değilim malesef. Ama sizden kopmayi tercih etmis gibi gelmedi bana yazdiklarinizdan

Hazan

New member
Aradan bir hafta gecti ve oglum benle uyumamaya basladi , oyun oynamaya calisiyorum sevdigi seyleri yapsam bile zevk almiyor. babasi ise gidip gelince mutlu oluyor onla uyumak istiyor. Dun gece de sen git annanem gelsin dedi israrla git git dedi :(