2 yasinda oglum cok korkuyor

Duyhal

New member
2 yasinda oglum var en ufacik bir sesten korktum diyip kosuyo bana bir de gece bi noktaya kitlenip bagirarak agliyo susturmak cok zor oluyo ne yapmam gerekiyor

Ferah

New member
Benim kızımda aynı nerdeyse çıt çıksa korktup diyip koşuyor cevapları merak ediyorum..

Daha ileriki yaşta korksa normal de 2 yaş biraz sıkıntılı gibi geldi. Bir de bir noktaya odaklanması fiziksel ya da duygusal, kendinizin ya da çocuğunuzun elinde olan şeylerden olamayacağını düşündürüyor. Bilirkişi, doktor, uzman, alim, üstad bildiğiniz birileri varsa onlara bir danışın isterseniz. Ama önce hastanedeki doktora gidin mümkünse. Bol bol okuyun. 7Ayetelkürsü, 3felak, 3nas,3ihlas, sonuna da 1fatiha...
Allah şifa versin.

Duygumetee

New member
2 yasinda oglum var en ufacik bir sesten korktum diyip kosuyo bana bir de gece bi noktaya kitlenip bagirarak agliyo susturmak cok zor oluyo ne yapmam gerekiyor
2-4 yas arasi cocuklarda korku cok normalmis. Benim oglum da 28 aylik oglumda da basladi biraz. Korkusunu anlayarak sakiblestirmek onu tatmin etmek gerekiyor. Korkulacak bisey yok vs dememek lazim. Gece uyanmasini bilemicem o da korkunun devami olabilir belki. Sizinle mi uyuyor onu bilemiyorum ama sarilin ben yanimdayim vs gibi guven verici sekilde konusun. Zamanla gecer insallah