3 yaş ingilizce nasıl öğretilir

Hira Yıldız

New member
3 yaş ingilizce nasıl öğretilir Arkadaslar kizim 33 aylik.size ingizce egitimimizden bahsetmek.istedim.ben kizimi 3 ay ingilizce dersine goturdum.haftada sadece 1.saat olarak..hoca native idi..6 kisilik bir gruptu..orada kizimda.ingilizceye bir farkindalik olustu..ama.bu asla.yetmezdi..bende 3 ay boyunca gunde 1 saat kadar oyun oynarken ingilizceden baska.konusmadim.herseyi ingilizce konustum.ve diger zamanlardada turkce soylediklerimi.ingilizce tekrarladim..ve hala.buna.devam.ediyorum.oyle ki suanda gunluk konusurken ingilizce ve turkce karisik.konusuyor.yani.bazen ingilizceye kayiyor akli.gunluk.konusma.dili.olarak.verdigim.neredeyse.her komutu anliyor ve cevapliyor..uyguluyor

Son düzenleme:

Sevgi Alem

New member
Arkadaslar kizim 33 aylik.size ingizce egitimimizden bahsetmek.istedim.ben kizimi 3 ay ingilizce dersine goturdum.haftada sadece 1.saat olarak..hoca native idi..6 kisilik bir gruptu..orada kizimda.ingilizceye bir farkindalik olustu..ama.bu asla.yetmezdi..bende 3 ay boyunca gunde 1 saat kadar oyun oynarken ingilizceden baska.konusmadim.herseyi ingilizce konustum.ve diger zamanlardada turkce soylediklerimi.ingilizce tekrarladim..ve hala.buna.devam.ediyorum.oyle ki suanda gunluk konusurken ingilizce ve turkce karisik.konusuyor.yani.bazen ingilizceye kayiyor akli.gunluk.konusma.dili.olarak.verdigim.neredeyse.her komutu anliyor ve cevapliyor..uyguluyor

İnşallah bu öğrendiği ingilizce ile ileride Yabancılar İslami değerlerimizi anlatır, Müslüman halkımızı hakkıyla anlatır, Öğrendiği yabancı dili hayırlı yerlerde kullansın inşallah. Sure eğitimi , Sure ezberide yaptırıyormusunuz?

Hira Yıldız

New member
İnşallah bu öğrendiği ingilizce ile ileride Yabancılar İslami değerlerimizi anlatır, Müslüman halkımızı hakkıyla anlatır, Öğrendiği yabancı dili hayırlı yerlerde kullansın inşallah. Sure eğitimi , Sure ezberide yaptırıyormusunuz?

Insallah .2 tane sure biliyor ve de abdest almayi biliyor.gunde bir kez aliyor.benimle..namaz.kilmayida.hal dili ile.ogrenmis.durumda...oradaki.ruku ve secde de.soylenenleride ogrenmis duyarak

Sevgi Alem

New member
Insallah .2 tane sure biliyor ve de abdest almayi biliyor.gunde bir kez aliyor.benimle..namaz.kilmayida.hal dili ile.ogrenmis.durumda...oradaki.ruku ve secde de.soylenenleride ogrenmis duyarak

Maşallah çok sevindim ingilizce öğretme şevkinin aynı şekilde islami ilimdede devam ettiğini öğrenince çok hoş bir durum.