37 ay

Hann3

New member
Oglum eve biri geldiginde karsilikli konusmamizi engellemek icin hetseyi yapiyor surekli tuvalete gidip beni cgryor agliyor kendi konusuyor anlamiyorum sinir oluyorum..anneden ayrilamadi galiba..ayni odada farkli yatakta yatyrz hala ama bi arkadasimin cocugu hic dogdugundan beri ne anneyle uyudu guvenli baglanma bak adem gunes soyle diyor yok anam babam usulu buyuttu cocugu cocuk dimdi anne sen git ben kendim uyucam deyip 9 30 da yatiyor..kendi kiyafetlerini giyip cikariyor duzenli..annesi cocugun odadina godip bakiyir sadece ben se o dadan basindan ayrilamam..yahu o cocuk nasil oliyor oylede benim oglum 3 yildir neler yaptim hala benden ayrilamadi het daim basinda istiyor beni inanin cok yoruldum

Mrb yazınızı görünce bildiğim kadarıyla cevaplamak istedim benim oğlum şu an iki yaşında bizdede aynı sorun var elimizden tutup sürekli oyun oynayalım diye odaya götürüyor fakat siz kararlı durarak ihtiyacı olmadığı halde yani oyuna doyduğuna eminseniz ve bunu alışkanlık haline getirip yapıyorsa gitmeyin bir süre ağlar sonra alışır ben oğlumla sürekli oynuyorum her gün mutlaka parka götürüyorum ama akşam eve babası gelince babasını istiyor bende birazcık oynamasını söylüyorum çünkü biliyorum oyuna doymuş ama babasıyla vakit geçirmek istiyor bu onların en doğal hakkı biraz oynadıkta sonra eşiniz oğlum ben birazcık Yorgunum galiba sende kendin oynayabilirsin artık büyüdün deyip yanından ayrılmalı umarım işe yarar sevgiler ☺

Hann3

New member
Inanin cok denendi bu soyledikleriniz fakat kucukken hakkaten daha kolay vazgeciyordu suan oyle degil cok hircinlasiyo.anlik yada gunu birlik aa tamam bak iceri gecti unuttu diyoruz yok bazen artik ben dayanamıyorum her an yani başında olmak tamam cok guzelde bi noktadan sonra kendi oynasin diyorum tek cocuk oldugu icin boyle diyor cevremdekiler ama bilemiyorum..baglanalim derken ya ayrilamadik ya hic baglanamadik bu boyuta geldim artik..yani o kadar aey uyguladım ama sanki kendime bağladım..