4 yaş kızımla yeniden bağlanma

karçiçeği

New member
Hayırlı günler kızım 4 yaş 5 aylık yeniden bağlanmaya karar verdik daha önceden kendimle ilgili onarım süreci ne girip tamamlayamadan bırakmak zorunda kalmıştım şimdi kızımla birlikte yeniden bağlanma sırasında kendim için de onarım olacağını düşünüyorum Bu dönemin . tecrübelerimi buradan paylaşmayı düşünüyorum deneyecek olanlara faydası olur diye zorlandığım konularda da siz değerli arkadaşlardan bilgi ve destek alabileceğimi umuyorum Şimdilik kendime hazır r ayet istekli buluyorum İnşallah sonu da güzel gelir. Bu sürece başlamaya karar vermemin sebebi şu oldu son zamanlarda kızım 23 aylık olan kardeşi ile ilgili olarak daha fazla kıskanç davranmaya başladı onunla değil devamlı benimle ilgilen Anne ben de senin yanında yatayım Sabah uyandığımda hemen seni görmek istiyorum gibi sözleri sık sık söylemeye başlamıştı Bir de gün içerisinde her zamankinden daha fazla Benimle vakit geçirmek istiyordu zaten 6 yaşına kadar da bağlanma sürecinin tamamlanması dönemi olduğunu okumuştum bu yüzden bu dönemi daha fazla geçirmeden madem yavrum da buna hazır ve istekli Ben de bu sürece başlayayım diye düşündüm �nşallah bereketli ve faydalı geçer . süreçte eşim yanımda olmayacak Küçük kızım ben ve büyük kızım beraber aynı yatakta yatarız diye düşünüyorum En doğrusu böyle olur gibi geliyor bana deneyimlerimi sizinle de paylaşırım inşallah fırsat oldukça Bir de kızımın bana bugün söylediği ilginç bir söz bu meseleyi düşünmeme sebep oldu anne sen Peygamber Efendimizin sinirlenince yapılması gerekenlerle ilgili tavsiyelerini söylemişti n. sende sinirlenince bunları yapsana mesela sakin bir ortama git sakinleş orada.. artık kızımın beni böyle görmesini istemiyorum bunun için de en azından farkındalıkla daha güzel zamanlar geçirmemize vesile olacağına inandığım için kendi onarımimdan önce kızımla yeniden bağlanmayı düşündüm niyet Hayır Akıbet Hayır demişler..bir de ne kızımın bugün çizdiği resmi de burada paylaşıyorum..20191103_035918.jpg20191103_041029.jpg

Son düzenleme: