6 yaşında meme emmek istiyor

Anneyimben.

New member
Merhaba,
6 yaşında bir kızım ve yenidoğan bir bebeğim var. Kızımın kardeşinin doğumundan etkilendiğini düşünüyorum. Kardeşini çok sevdiğini ne kadar tatlı olduğunu söyleyip sık sık kardeşini öpüyor bunaltana kadar. Ne zaman kucağımda olsa yine öpmeye çalışıyor. Ben uyuturken ya da emzirirken hiç yanlız bırakmıyor. İlk doğduğunda sütün tadı nasıl acaba dedi bende sağdığım süttün tattırdım beğenmedi ama arada emmek nasıl ki acaba diye sık sık tekrarladı. Bende kendisinim 2 yıl meme emdiğini ama kimsenin kendini o kadar küçükken hatırlamadığını ve nasıl bir duygu olduğunu bilemeyeceğimizi söyledim. Dün ilk defa bende emmek isterdim dedi önceli sorularına bakarak bunu bekliyordum ama yine de çok şaşırdım ve üzüldüm. Kızımı 29 ay emzirdim beraber uyuduk beraber oyunlar oynadık gezdik eğlendik güvenli bağlandığımızı düşünüyorum. Pandemi sebebiyle okula vermedik aile büyüklerimizle görüşemiyoruz ve arkadaş çevresine de bu dönem uzak kaldık Epey gergin bu dönemle alakalı mı yoksa başka bir problem mi var. Çok üzülüyorum yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim