8 yaşındaki kizimi anlayamiyorum

Okyanus

New member
Mrb 8 yaşında bir kızım var çok aşırı derecede kardeş istiyordu iki kez dusuk yaşadım cok üzüldü şimdi 3 aylık hamileyim kardeşi olmasını hala çok istiyor ona bişey olacak diye benden daha fazla dikkat ediyor bu ara dersleri okul ve evde sürekli bir asilik içinde ödevlerini kendisi yapan kızım şimdi yapmıyor onu bu konuda ilk günler hiç uyarmadim buseferde okula gitmek istemedi ödevini yapmadığı için uyarma gereksinimine girdim çok üzülüyor diye akşam evde kızım odevlerin varmı yapmayı unutma diye hatırlatıyorum duymamazliga geliyor ve yapmıyor uyuku düzeni bitti uyumuyor yatırıyoruz kalkıp odada oturuyor resim yapıyor yada gece 2 olmuş ödev yapıyor nedenini sorduğumuzda uykum yok diyor odası hep kendi toplardı şimdi darma dağınık ben toplayinca sanki kastı geri dağıtıyor toplama böyle kalsın diye tepki veriyor bir sinirli vurdum duymaz onunla eskisi gibi konuşmak istiyorum ama bana pek bişey anlatmıyor anne kız saatlerini benim cnm istemiyor deyip bırakıyor babası ile sürekli karete yaparlardı kızım bu spor ile ilgili eğitim alıyor ısrar eder zorlardi hep babasını hadi kapisalim diye şimdi istemiyor babası çağırıyor gelmiyor ne yapicam şaşırdık bize yardım edin ne olur

Okyanus

New member
Eskisi gibi davranarak hatami ederim yoksa daha mı iyi olur bilemiyorum bana birşeyler anlatmak istiyor tepkilerle gibi geliyor konuşmaya çalışıyorum ama susup konu başka yöne kaydırıyor örneğin az önce uyutmak için yanında durmami istedi tamam dedim konuşmaya başladım konu kızımın sınıfda birine karşı ilgisi olduğunu ona aşık olduğunu söyledi ne dicemmi şaşırdım konuyu buraya cekdi

serkan12

New member
öğretmen değişimi oldumu eşiniz , yada sizinle bir problem yaşadımı kesinlikle kızınızda kaygılı öğrenme aşağılanma durumu olmuştur diye düşünüyorum