Adem Güneşten randevü almak

Namearas

New member
Merhabalar Adem hocanın mail adresine Facebook sayfasına bir kaç defa yazdım ve çok uzun zaman oldu ama hiçbir şekilde dönüş yapılmadı ulaşabileceğim telefon numarası var mı yardımcı olur musunuz

Naide

New member
Faceten Baglanma Terapileri Enstitusu olarak aratin ordan ulasbilirsiniz.. Eger bulamazsaniz ozelden mesaj atip numarasini verebilirim..

Namearas

New member
Merhabalar söylediğiniz sayfaya yazdım ama ordan da dönüş olmadı yazalı da çok uzun zaman oldu oradaki numaradan Adem hoca dan randevu alabiliyor muyum ?

Namearas

New member
Merhaba

Faceten Baglanma Terapileri Enstitusu olarak aratin ordan ulasbilirsiniz.. Eger bulamazsaniz ozelden mesaj atip numarasini verebilirim..

Sabah kalktım bağlanma terapileri enstitüsünü aradım karşımda biri var sandım sesli robotmuş ama karşılıklı konuşur gibi ayarlanmış neyi düşünerek böyle bir sesli mesaj bırakmışlar yaklaşık 5 dk konuştuğumu sandım lütfen bana numara verebilirmisiniz

Naide

New member
Pardon ben yalnis yazmisim baglanma terapileri merkezi imis bende simdi aratinca buldum merkezin numarasini atiyorum ozelden..

Nfs

New member
Merhaba. İnstagramda bağterapisi sayfasındaki numaralardan randevu alabiliyorsunuz.

Kayaccata

Active member