Adem hoca yeniden baglanma konusunu anlatsin diyenler

Karanfil

New member
Herkeze selamlar...Adem hoca yeniden baglanma konusunu anlatacakti pedagoji okulunda.acaba neden anlatmadi oylama yapacagim 100 uzeri oy olursa anlatirim demisti hoca..burdan oy toplasak anlatmasini istesek.olurmu..eminim cogu insan dinlemek ister...baglanma konusu anlatilsin diyenler buraya yazabilirmi

Yolcu

New member
Selamalar.analtsa cok mutlu olurum.bugun oglumla yeniden baglanma.surecine girmis bulunmaktayiz.cok iyi olur bizim icin de:)

Değişim

New member
Herkeze selamlar...Adem hoca yeniden baglanma konusunu anlatacakti pedagoji okulunda.acaba neden anlatmadi oylama yapacagim 100 uzeri oy olursa anlatirim demisti hoca..burdan oy toplasak anlatmasini istesek.olurmu..eminim cogu insan dinlemek ister...baglanma konusu anlatilsin diyenler buraya yazabilirmi

Evet yeniden bağlanma konusunu pedagoji okulunda dinlemek istiyoruz.

bbabagil

New member
Merhaba, 8 yaş oğlumla dün itibariyle yeniden bağlanma süreci başlattık. 7-14 yaş yeniden onarım süreci konusu altında yeniden bağlanma başlığıyla yazımı bulabilirsiniz. Adem Hoca bizi bu konuda aydınlatana kadar, açtığım konu başlığı altında birleşerek birbirimize yardımcı olmaya çalışalım..

Tuba12

New member
Evet yeniden bağlanma konusunu çok isteriz bide kardeş doğduktan sonra büyük çoçukla yeniden bağlanma nasıl olmalı babanın rolü nasıl olmalı çok iyi olur

şifa

New member
Bende istiyorum cocuklarimla yeniden bağlanma sürecine girmeyi ama kafama takılan sorular var bu süreci nasıl yonetecegimi bilmiyorum lütfen en kısa zamanda anlatsın çok istiyorum merakla bekliyorum

Son düzenleme:

HeM

New member
evet benim de bilgilenmeye ihtiyacım var 3buçuk yaşındayız bağlanma-ayrılma-yeniden bağlanmayla ilgili kaygılarım çok konu açmayı düşünüyordum burda da bi konu açsak anneler anlatsa-yanıtlasa nasıl olur