Adim adım eğitim seti

Pnrzynp

New member
Merhabalar sevgi anneler ve babalar, adım adım eğitim seti almak hakkında kararsiz kaldim buraya yazmanin iyi olabileceğini düşündüm. Belki paket alan uyeler vardir, değerli fikirlerinizi almak istiyorum. Bir aylik deneme amaclı aldım kızım sevdi, içeriği de güzel fakat fiyatı çok yüksek geldi. Sürekli alıp almama konusunda kararsız kaldım. Aranızda alan ve fikir vermek isteyen olursa sevinirim.
14 ay üzeri için tavsiye kitap, aktivite, kızımla zaman geçirebileceğim bir atölye bilgisi de olabilir 😊 Simdiden teşekkür ediyorum.

Hira Yıldız

New member
Merhana ben.kizim.9 aylikken basladim.22.aylik.olana dek devam ettim.guzel.ancak 22 aydan sonra benim.cocugumun gelisimine paket zayif kalmaya basladi.22 aydan sonra dikkat guclendirme.setlerine gectim.4 tane set bitirdim.isteyenler varsa.bu konida baslik.acip.bilgi verebilirim.markalar hakkinda.Adim.adim.sayesinde.benim.kizimda.kitap sevgisi.olustu.suanda.bir kitap.kurdu..kapiya.her ay geldiginde swviniyor.6 aylik.paketle.baslamanizi cocugunuzun seviyesine gore.devam etmenizi tavsiye.ederim.paraniz.bosa gotneyecektir

Son düzenleme:

kardelen2389

New member
Merhana ben.kizim.9 aylikken basladim.22.aylik.olana dek devam ettim.guzel.ancak 22 aydan sonra benim.cocugumun gelisimine paket zayif kalmaya basladi.22 aydan sonra dikkat guclendirme.setlerine gectim.4 tane set bitirdim.isteyenler varsa.bu konida baslik.acip.bilgi verebilirim.markalar hakkinda.Adim.adim.sayesinde.benim.kizimda.kitap sevgisi.olustu.suanda.bir kitap.kurdu..kapiya.her ay geldiginde swviniyor.6 aylik.paketle.baslamanizi cocugunuzun seviyesine gore.devam etmenizi tavsiye.ederim.paraniz.bosa gotneyecektir

Hıra hanım dikkat güçlendirici setlerin detayını verir misiniz benim oğlumunda ihtiyacı var kitap okurken direk sonunu söyleyip bittiii diyor sıkılıyor