alsancak anaokulu ve kreşleri öneri

fatoş123

New member
izmir şehir merkezinde bulunan alsancak yerleşim yeri izmir alsancak anaokululları ve kreşleri için sizlerden öneri almak istiyorum. Alsancak sıradan bir yerleşim merkezi değil yaşam standardı yüksek kalite isteyen bir yerleşim merkezi.Alsancak'da oturan anaokuluna çocuğunu gönderen varsa tavsiye alabilirmiyiz alsancak anaokulları ve kreşleri için şimdiden çok teşekkürler.

Alsancak anaokulları internet üzerinden bilinen şunlar. Bizim Kulüp Anaokulu , Saysen Anaokulu ve Bonbonniere

şima

New member
alsancak anaokulu bulmak kolay ama çocuklar için önemli olan güzel bir yer bulmak önemli kaliteli lüks yaşam yeri oaralar

beriltuku

New member
bu güzel siteye yeni üye oldum umarım faydam olur...minikolojide bizim canavar gittiğinden beri yüzümüz gülüyo desek yeridir... alsancakta neresi olur derseniz ben minikoloji derim yani...hijyen,eğitim ve kalitesi hissediliyo :) hayırlısı olsun

nerimancan

New member
minikoloji burası anaokulu mu ? aslında bende merak ettim tanıtıcı resimli bir konu açsanız duyarlı bir anaokulu arayışı için belki birçok insan için güzel olur

merhabalar, konu açtım ama buradan da yazayım. resim ekleyemedim fakat minikoloji anaokulu diye aratırsanız sosyal medya hesaplarını ve sitesini bulabilirsiniz. çok aktifler internette