Ankarada yaşayan çocuk dostları???

SümeyyeSare

New member
Selamun aleykum bende keciorende oturuyorum. Biri 6 digeri 2 yasinda iki yawrum var. Bilgim olan paylasimlardan haberdar ederim insallah. Selametle

ozlem06

New member
Her ayın 2.pazarında Arcadium AVM de Psikolog Çiğdem Doğan ve Oyuncu Anne seçtikleri bir konuda( çocuklarda ince motor gelişimi, 3T den (tv,tablet,telefon) uzak çocuk yetiştirmek...vs.) söyleşi düzenliyorlar Ücretsiz olup son derece yararlı bilgiler edinebiliyorsunuz. Tam tarihleplaari Arcadium AVM nin veya konuşmacıların instagram hesaplarından öğrenebilirsiniz.

nermin89

New member
Merhaba kreş bulma sürecinin ne kadar zor olduğunu bildiğim için yazmak istedim. Çocuğum 1 buçuk yıldır Fertelli Çocuk Akademisine gidiyor. Başladığı ilk günden bugüne Çocuğum öz bakım yönüyle mükemmel bir ilgi gördü. Yemekler; anneanne, babaanne yemeklerinin aratmayacak lezzetteler.
Burada okulun hem fiziki şartları (3 katlı bahçeli villa, her sabah tertemiz dip bucak temizleniyor, girişte Fabuloso kokusunu duyacaksınız) hem de hasta çocukların okula getirilmemesi konusundaki Münevver Hanım’ın( okulun sahibi) titizliği bence son derece önemli. Okulda, Münevver Hanım’ın her iki kızı Ecem ve İrem Fertelli de öğretmenlik yapıyor ve onlar da yeni nesil anaokulu öğretim metotlarını uyguluyorlar. Münevver Hanım’ın deneyimleri Ecem ve İrem Hanım’ın güncel bilgileri bence Fertelli’yi zengin kılıyor. Okuldan eve gelen çocuğunuzun gözlerinin içindeki mutluluk o kadar önemli ki ben gönül rahatlığıyla Fertelli diyorum.

pinkim

New member
Bende ankara cankayada oturyorum bu civarda iki rezalet kres deneyimi sonrasi kizimi almak zorunda kaldim ve kres travmasi yasadi yavrum burda arkadasi yok sasyallesmesi gerek ne yapacam bilemiyorum