Arkadasim cok zor durumda yardim...

Güneşim

New member
Merhaba ilkokuldan bu yana tanistigim ve cok sevdigim kendisini kardesim olsa ancak bu kadar ozumseyecegim bir arkadasim var. Kendisi aile baskisindan kurtulmak icin careyi evlenmekte buldu tabi bende o zamanlar cok kucuk ve cahil oldugum icin engel olmak ya da baska bir yol gostermek gelmedi aklima. Simdi kendimi yetistirmis biri olarak yardimci olmaya calisiyorum ama nafile. Cunku arkadasim tukendi artik. Esinin baska kadinlara olan ilgisi ve her konusmasinda yalanlarinin ortaya cikmasi onu perisan etti. Ben hep duzelir hersey guzel olur desemde artik kar etmiyor ona. Sizce bu yalancilik gecermi bu evlilik kurtulurmu dostlar?

Nerelerden dönüyor kimi kötü gidişalar. Doğru yolu izlemek, belki aklı selim birinin veya bir uzmanın yardımını almak, eşinin bu hastalıklı halini tedavi etmesi için rehberlik etmek, arkadaşınızın evliliğinin gidişatını da değiştirebilir. Eşi de evliliğini kurtarmak istiyorki zora soktukca yalana başvurup üstünü örtmeye çalışıyor hatalarının. Yardım alma konusuna nasıl bakıyor acaba?