Baba ve kızları

Tuba12

New member
Eşim ve kızımın dialogu..
Sen bizi hiç dinlemiyorsun.. biz hep senin isteklerini yapıyoruz.. kızımız 5 yaşına girecek babasıyla oynamayı çok sever ama oyunları onun ağlayıp yanıma gelmesiyle sonuçlanır hep bu durumdan yoruldum artık eşim kendi babasının onunla evlendiğimizden sonra oturup sohbet edip onu adam yerine koyduğunu söylüyor şimdileri ise ben aynısını kızımıza uyguladığımı görüyorum iletişim hiç yok evet veya hayır kısa cevaplar oynarken hiç tahammül edemiyor bitsede oyun tv izlesem diye düşündüğünü görür gibi oluyorum.
Karışmak istemiyorum ama üzüyor bu durum kızımı ve beni...

Tuba12

New member
kızımızla konuşur sadece yanlış bir hareket veya davranış yaptığında onu eleştirir konuşur yoksa hiç konuşMazda durumda ne yapmalıyım ben

Tuba12

New member
[MENTION=5430]Mehpare[/MENTION]
Teşekkür ediyorum cevabınız için

Malesef eşimle iletişim problemimiz var.
Anlaşamamalız başladı kızımızın doğumundan sonra güvensizlik olduğu Doğru bazı sebeplerden ötürü
Son zamanlarda kapıda karşılayıp hoşgeldin demeye özen gösteriyorum

Tuba12

New member
Tuba hanim Adem hocanin yasama sevinci adli radyo arsivini dinlemenizi tavsiye ederim oncelikle. Yasamaa sevincinizi yeniden kazanin gozlerinizden o isigi alan herkes etrafinizda olmaya baslayacaktir eminim en basta esiniz.
Guvensizlikleri bir kenara birakin defolup ciksinlar hayatinizdan kotu dusuncelerin hepsi. Yeni bir sayfa yeni bir nefes girsin evinize yeniden baslayin. Denemeye degmezmi? Kotuluk yapan emin olun karsiligini mutlaka bulur siz bu kismini dusunmeyin hayat cok kisa.

Ne kadar doğru yazdıklarınız Allah razı olsun dinledim arşivi çok şey öğrendim Adem hocanın vede [MENTION=133]nurcan[/MENTION] hanım sayesinde ama uygulamada zorluk yaşıyorum.

Mesleğinizi öğrene bilirmiyim yazdıklarımdan hemen çok şeyi anladınız

Tuba12

New member
Ooof olmuyor
kızımla babası hiç anlaşamıyorlar hiç dinlemiyor babasını ben çok arada kalıyorum bugün belki topu topu bir saat görüşmelerine rağmen eşim kızıp bağırdı kalbini çok kırdıı
kızımın yanında bişey demiyorum ama kızım eziliyor çok üzülüyorum

Tuba12

New member
Bu durum bizdede oluyo.esimle oglum arasinda kaliyorum bazen.ama her zman degil ustelik esim cok ilgili bi babadir.her istedigini yspar.aksamlari onunla oyun oynsr bozuk oyuncaklarini oglum saklar bsbasi gelincr birlikte tamir ederler.ama oglumun inatci olusu bazen bizdede ayni sorunlarla karsi karsiya getirir.oncelikle oyle durumlarda sakin olun.ben eger bi olumsuzluk seziyosam hmen gider oyuna katilirim.o sirada babs sinirlenmis olsa bile o anda yukunu alirim onun ustunden oglum ne derse onu yspmsya calisirim.sizdr boyle yapsaniz.belki fayda eder

Aynı şekilde kızıyla oynamaya çalışan ama nasıl oynanır bilmeyen bir baba eşim bugün yemek yemesine kadar eleştirdi ve ben öyle sinirlendimki tabağı masaya bir vurdum kendime şaşıyorum ama bunaldım artık hep negatif enerji veriyor