bebek arabası tavsiye 2017

fatoş123

New member
Bebeğimiz için bebek arabası tavsiye 2017 yılı içinde veya 2016 da olabilir bebek arabası önerisi yapabilecek arkadaşımız var mı ? Bebek arabası travel sistem ile ilgili bilgi verebilecek olanlar ayrıca forumda kullanan markalarınızı yazabilirmisiniz en azından şöyle birşey yapmak istiyorum kim hangi markayı kullanıyorsa o markayı konu açmak istiyorum bebek arabası seçimi yapmak isteyenler böyle kolaylıkla olabilir değil mi siz ne dersiniz arkadaşlar.
Travel sistem bebek arabası nedir ben bilmiyorum bunu mesela , diğer bebek arabaları ile arasındaki fark nedir ?

Bu konuyu okuyan arkadaşlarım en azından hangi markayı kulandıklarını yazabilir mi lütfen ?

Betül

New member
kraft star jogger 250 civarı aldık sanırım fiyatını tam hatırlayamadım. Travel sistem hiç bir bilgim yok

fatoş123

New member
Sevgili [MENTION=4827]Sinem Özkan[/MENTION] [MENTION=8116]Nurdan06[/MENTION] [MENTION=6835]Neşe Şerifoğlu[/MENTION] [MENTION=1868]Hasret[/MENTION] [MENTION=1973]Henna[/MENTION] [MENTION=3961]Gülbahar Sulu[/MENTION] [MENTION=2379]Yusuf bekir[/MENTION] [MENTION=9335]Özge Badın[/MENTION] [MENTION=6736]istanbul[/MENTION] [MENTION=6377]Karaca[/MENTION] Arkadaşlar kullandığınız bebek arabalarını yazabilirmisiniz rica etsem bir kaç özellik belirterek neden niçin aldınız diye teşekkürler

Cagla

New member
Bebeğimiz için bebek arabası tavsiye 2017 yılı içinde veya 2016 da olabilir bebek arabası önerisi yapabilecek arkadaşımız var mı ? Bebek arabası travel sistem ile ilgili bilgi verebilecek olanlar ayrıca forumda kullanan markalarınızı yazabilirmisiniz en azından şöyle birşey yapmak istiyorum kim hangi markayı kullanıyorsa o markayı konu açmak istiyorum bebek arabası seçimi yapmak isteyenler böyle kolaylıkla olabilir değil mi siz ne dersiniz arkadaşlar.
Travel sistem bebek arabası nedir ben bilmiyorum bunu mesela , diğer bebek arabaları ile arasındaki fark nedir ?

Bu konuyu okuyan arkadaşlarım en azından hangi markayı kulandıklarını yazabilir mi lütfen ?

travel sistem arabalar kullanışı en kolay arabalar. bizim arabamız babyhope 200 liraya almıştık travel arabaları görene kadar en rahatı bizimki sanıyordum çift sürüş, 4 tekeri de 360 derece dönüyor, tek elle bir düğmeye basarak kapanıyordu. arkadaşın travel arabasını sürme tecrübesinden sonra bu arabaysa bizimki ne dedim :D tabi fiyatları çok yüksek olduğu için bakmamıştık bile ama uygun travel arabalar da var sanırım. imkanınız varsa o şekilde alsanız pişman olmazsınız benim fikrim böyle.

Naide

New member
Turkiye de varmi bilmiyorum ama ben cangaroo bebek arabasi almistim gayet memnun kaldim... portbebe oluyor ilk 6 ay icin sonrada kemerlerini bagliyorsunuz normal bebek arabasi oluyor cok rahat mesela yolda yururken uyudu mu bebeginiz hemen kemerleri aciyorsunuz yatar pozisyon oluyor.. gidisi cok rahat ablamin bebek arabasi bizimkisinin iki kati fiyattaydi ama bizimkisi daha rahat ilerliyor o yuzden alirken mutlaka tekerlerine dikkat edin ne kadar buyuk tekeri varsa o kadar rahat gidiyor birde cift teker olmamasina dikkat edin...

Henna

Member
Baby max kullandım. Bizim için de yer kaplamaması ve tek başıma da taşıması kolay olması önemliydi. Memnun kaldım sayılır. Katlama özelligi guzel diger arabalara gore. Önce ikiye katlaniyor sonra bi kez daha katlaniyor. Ama benim bebegim de yürümeye başladıktan sonra çok binmedi.

Sevgili [MENTION=4827]Sinem Özkan[/MENTION] [MENTION=8116]Nurdan06[/MENTION] [MENTION=6835]Neşe Şerifoğlu[/MENTION] [MENTION=1868]Hasret[/MENTION] [MENTION=1973]Henna[/MENTION] [MENTION=3961]Gülbahar Sulu[/MENTION] [MENTION=2379]Yusuf bekir[/MENTION] [MENTION=9335]Özge Badın[/MENTION] [MENTION=6736]istanbul[/MENTION] [MENTION=6377]Karaca[/MENTION] Arkadaşlar kullandığınız bebek arabalarını yazabilirmisiniz rica etsem bir kaç özellik belirterek neden niçin aldınız diye teşekkürler

Merhaba sevgili anne
Ben inglesine triology travel sistem kullanıyorum. Benim için en önemlisi tek elle açıp kapatıp yerleştirebilme ve sürekli değiştirmeme gerek kalmayacak sağlamlıkta olmasıydı, o bakımdan memnunum. Ama bir konuda da daha konuşmuştuk bunu ve şimdiki düşüncem şu ki bebek arabasına harcama yapmak yerine bebeğim hangi bebek askısını, hangi kanguruyu beğenirse onu keşfedene kadar deneme yapmak olurdu. Doğumdan itibaren o wrap slinglere sarıp taşırdım kızımı. Ama o zamanlar farklı çekincelerimiz olmuştu ve sonra da kızım sevmemişti. En iyi bebek taşıyıcı annelerin mis kokulu koyunlarına saran kollarıdır Hem de her sene, sonsuza dek... modası geçmez akarı kokarı yok. Kesin bilgi yayalım :)
Şaka bir yana tabi bazen ihtiyaç doğabiliyor ben kendi seçimimden hep memnun kaldım sıkıntı yaşamadım iki senedir.
Sevgiler