Bebek Koala Banyoda - Nadia Berkane, Alexis Nesme

Ayşe Gençer

New member
Baştan açık açık itiraf edeyim, bu kitap benim değil 5 yaşındaki kızımın tavsiyesi. O kadar sediğine göre demek bir şey var onların dünyasına hitap eden. Hatta benim biraz antipatim var bile diyebilirim şahsen :)
Neden mi? Ne zaman kitapçıya gitsek gidip buluyor bu seriyi ve tutturuyor alalım diye. Okuma alışkanlığı kazanmış yaşının üstündeki kitapları çok rahat takip eden kızıma bu +1 yaş kitabını almak istemiyorum ben de doğal olarak. Eve almayalım, istediklerini burada okuyayım istersen deyip bir süre ikna ettim, serinin belki de tüm kitaplarını okudum ama artık sonunda pes ettim ve aldım bu +1 yaş kitabını. İşte bu yüzden bu kitap benim değil, sevgili kızımın küçük arkadaşlarına bir tavsiyesi :)

Şaka bir yana sevimli bir kitap, kelimeler öğretiyor. Olabilir tabi neden olmasın. Belli ki miniklerin ilgisini çekip kitabı sevdirecek bir seri :)

Diğer kitapları serinin:
Bebek Koala- Kayıp Oyuncak
Bebek Koala- Akşam Yemeği
Bebek Koala- Doğum Günü
Bebek Koala- Anaokulunda
Bebek Koala- Bahçede
Bebek Koala- Küçük Orkestra
Bebek Koala- Çiftlikte
Bebek Koala- Akşam Yemeği
-

Sevgilerimle

Ekli dosyalar

• 0000000272113-1.jpg
    0000000272113-1.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Ayşe Gençer

New member
İşte kitabın satış noktalarındaki tanıtım yazısı

Yumuşak kapağı, rengârenk kalın sayfaları ile 1 yaş ve üzeri minikler için 3 boyutlu bir dünya: Bebek Koala!
Zeki, heyecanlı ve meraklı olan iki yaşındaki Bebek Koala'nın, en sevdiği arkadaşı minik hamster ile birlikte günlük hayattaki rutin gelişmelerin ya da zorlukların nasıl da üstesinden gelebildiğini göreceksiniz. Ayrıca banyo yapmak, hediye almak, dostluk, sevgi gibi kavramları çizgiler sayesinde eğlenceli bir dille öğretebildiğini göreceksiniz. Hiç çıkarmadığı renkli kurdeleleriyle, özellikle kız çocuklarının kendini özdeşleştirebileceği, eğlenceli olduğu kadar öğretmeyi de amaçlayan Bebek Koala…
YAZAR HAKKINDA
Nadia Berkane
Çocuk yaşlarda, içinde komik hayvanlar ve garip canavarların olduğu küçük kitaplar yazmaya başladı. Besançon ve Strasburg'da sanat okudu. Sadece geleneksel resimle değil, bilgisayarda 3d ve 2d'yi karıştırarak da karakterler yarattı. Kitapların, çocuk yayınlarının yanı sıra Nadia Jean Charles ve Toy 'R'Us'la çalışmaları oldu.
Alexis Nemse
Daha çocukken, çizgi romanlar oluşturmaya başladı. Strasburg'da dekoratif sanatlar okudu. Çocuk kitapları yayınlayan yerlerde çizer olarak çalıştı. Eric Omond ile birlikte fantastik ve yararlı çalışmalar yaptı; bu çalışmaların daha çok renk ayrımı ve çeşitli atmosferler yaratma kısmında yer aldı. Çocuklar için bir 3d çizgi roman kitabı yaratmak istiyor

Sayfa Sayısı: 24

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: Mandolin