Ben nasıl çıktım?

Hira Yıldız

New member
Cok okumustum...ama.o.soruyla gecenin 2 sinde karsilasinca donakaldim....kizim bir suredir disarda gordugu insanlara annemin karninda.bebek var beni kardesim.diyor..ornegin hastanede beklerken yanimizdaki.hanima.diyor..onlarda hayirli.olsun diyor bana...yalniz boyle.bir durum.yok..magazalarda bebek.kıyafetlerini i sepete koyuyor..kardesim giyecek diyor����bu gece 2 de tutturdu ben karnindan nasil.ciktim...kisaca dedim.ki.yterince buyudun.doktora gittik.cikardi.dedim.
Karninimi.kesti.dedi.ve ben daha cevap vermeden basladi.aglamaya...
Bende.hayir hayir karin kesilip.bebek.cikar mi.dedim
Ne bileyim.oyle.dedim
Sustu...eee nasil.ciktim.kapi mi var karninda.dedi
Valla.beynimin yandigini.hissettim
Hem.dusunup.hem.cevap.vermek
Bende.dur.sana anlatayi..dedim..ve vallaha.aynen anlattigimi.yaziyorum..dogru.yanlis.sacma.bilemiyorum
Kizim ben su ictikce karnimin ici suyla doldu..sen suyun icindeydin.o.sebeple.bebekler banyo.yapmayi.cok.severler .sonra ben yemek.yedikce.hopp karnimdan sana geliyordu.sende yiyordun.sonra havuz ben su icince buyudu sende buyudun..hani ultrason var ya( bunu biliyor) oyle karnima koyuyordu seni goruyordum.baktik.sen iyice buyumussun.doktor amca cikaralim.dedi..sonra ben hastaneye gittim.bana.bi ilac verdiler..onu icince uykuya daldim..cok.rahat.bir uykuydu..sonra hani cisimizi yapiyoruz yaa..iste.oyle senin havuzun suyu.geldii..sende geldin tabi..hemsire ablalar kuruladi.giydirdi..bana verdiler.emzirdim dedim.ay.vallahi boyle.anlattim.cunku cocuk tatmin olmuyordu..kapi mi var goster diyor.yani mantigina yatmiyor..ne dicektik.ki.bu durumda.unuttum valla ya����
Onun tepkisini aynen.aktariyorum.ben anlatirken ilgiyle ve tebessumle.dinledi.ayyy ne tatliş dedi..ve ustune.baska.soru.sormadi...

Son düzenleme:

gülçinn

New member
Cisimizi yapiyoruz gibi.falan nedir.yahu hahah valla ya tobeler.tobesi:))

Haha çok iyi ya :) hakkaten iyi toparlamissiniz. çocukların sorduğu sorular ve verilebilecek cevapların anlatıldığı bir kaynak kitap vs var mi bildiğiniz? Tek kaynakta toplanmış olsa annelerin çok işine yarar :) benim oğlum da başladı o nedemek bu ne demek neden nasıl diye ardiardina sorular sormaya :) çok komik diyaloglar yaşanıyor zaman zaman

Hira Yıldız

New member
Haha çok iyi ya :) hakkaten iyi toparlamissiniz. çocukların sorduğu sorular ve verilebilecek cevapların anlatıldığı bir kaynak kitap vs var mi bildiğiniz? Tek kaynakta toplanmış olsa annelerin çok işine yarar :) benim oğlum da başladı o nedemek bu ne demek neden nasıl diye ardiardina sorular sormaya :) çok komik diyaloglar yaşanıyor zaman zaman

Oylebir kitap var gormustu d&r da..cocuklarin en cok.sordugu 100 soru gibi birseydi...tabi verdigi cevaplar biIm pedagoji yaklasimimiza uygun mu bakmak lazim.bugun carsiya gidicem.bir bakayim yazayim...bu baslar Allah sorularina :))

Naide

New member
[MENTION=962]hira[/MENTION] Yildiz bir sonraki asamaya hazirlikli olun bence.. Anne ben cis yapinca bebegim mi olsun olur mu����*♀️����*♀️? Idare etmise benziyorsunuz insallah dah da irdelemez ama insan gercekten donup kaliyor hayda ne diyecem diye��