Bosanmayi dusunuyorum. Cok zor durumdayim. Acil yardima ihtiyacim var

Proteus

New member
Eşim yine cocugumla beni evden kovdu. Çocuğa da bana da kizinca çok rahat hakaret ediyor. Artık gücüm kalmadı. Ayrılmak istiyorum. Ama Adem hocanın"en kötü baba bile babasizliktan daha iyidir " sözü aklımda. Uzman desteği de aldık olmadı. Son kararımı Adem hocam la vermek istiyorum... Nereye isterse oraya gelirim.. Çocuğumun geleceği için endişeliyim. Ne olur yardım edin

02126390010 numarasını buldum Instagram dan. Hocamız aile danışmanlığı veriyormuş sanırım. 5 yaşındaki kızımla gitmek istiyorum. Lütfen acil yardım...

Son düzenleme:
Telefon açtınız mı görüştünüz mü?

Özel değilse niçin böyle bir olay yaşandı anlatsanız. Terapi öncesi belki farkına varmadığınız bir şeyler vardır.

Bir de ben konuşunca bile rahatlarım bazen. İyi geliyor insana içi ferahlatır baca temizliği gibi.

Elif Sude Eser

New member
Allah yardimciniz olsun öncelikle.:(
Bulduğunuz numara Bağlanma Terapileri Enstitüsü nün numarasi.Adem hocamizla birlikte çalisan duyarli psikologlar var orada.Bir an önce arayip randevunuzu alabilirsiniz.Eminim faydali olacaktir.Rabbim sıkıntılarinizi gidersin,feraha kavuştursun sizi en kisa zamanda..

Proteus

New member
Hepinizden Allah razı olsun. 6 yıllık evliyim. Cok uzmanla görüştüm. Adem hoca ile görüşmeyi çok istedim ama o olmayınca Mustafa Ulusoy a gittim. Eşimin narsist oldugunu ve bosanmamiz gerekitigini söyledi. Ama ben yine de uğraştım. Bir sürü kitap okudum. Ama başaramadım. Evladım için içim acıyor. Cok korkuyorum. Allah tan da korkuyorum. Şükürsuz muyum diye.. 0541 5174017 bir numara daha buldum. Ama tabi ulasamadim bu saatte. Allah Kerim. ..

Üzülmeyin Adem Güneş sıkıntınızı çözer. Bu narsist, şu şizofren diye diye boşanıp kesip atmaya çalışırsak ohooo sağlam evlilik kalmazki. Bir çözüm yolu varsa kesin bulursunuz. Ne şanslısınız böyle imkanlarınız var. Çocuğunuzun hatrına dua edelim iyi olsun her şey.

Eşim yine cocugumla beni evden kovdu. Çocuğa da bana da kizinca çok rahat hakaret ediyor. Artık gücüm kalmadı. Ayrılmak istiyorum. Ama Adem hocanın"en kötü baba bile babasizliktan daha iyidir " sözü aklımda. Uzman desteği de aldık olmadı. Son kararımı Adem hocam la vermek istiyorum... Nereye isterse oraya gelirim.. Çocuğumun geleceği için endişeliyim. Ne olur yardım edin

02126390010 numarasını buldum Instagram dan. Hocamız aile danışmanlığı veriyormuş sanırım. 5 yaşındaki kızımla gitmek istiyorum. Lütfen acil yardım...
Sevgili [MENTION=5737]Proteus[/MENTION]

Yaşadığınız oldukça zor bir durum. Kısacık yazdıklarınızdan, hiç hak etmediğiniz şeyler yaşadığınız anlaşılıyor. İnşallah bu günlerinizin sadece bir hatıra olarak anılacağı zamanlar yakındır...

Adem Hoca ile görüşmek için [email protected] adresine yazdınız mı?

Bu arada, şahsi kanaatimi paylaşayım. Çocuğunuzu babasından mahrum eden, babasının ta kendisi olmuş; siz değilsiniz... O halde kendinize bu kadar da yükü yüklemeyin. Elimizin uzandığı yere kadar bir şeyler yapabiliyoruz ancak. İdeal olan şartları sağlayamayabiliriz her zaman. Bunun için kendinizi suçlamayın. Kızınızın yanında "anne" olarak var olabilmeniz için, sizin de güce ihtiyacınız var. O zaman gücünüzü zorlamayın :) Bir an evvel, kararınız ne olursa olsun, kızınızla beraber hayata gülümsemeye hazırlayın kendinizi :)

Proteus

New member
Rümeysa hanım,
Çok teşekkür ederim. Zahmet etmişsiniz cevap yazmissiniz. Aynen öyle hep ideal bir aile peşinde kosuyoruz ama ne kadar istesek de olmayabiliyor...hayırlısı olsun
Sevgilerimle...

Proteus

New member
Rümeysa hocam yazdığınız mail adresine de mail attım dün akşam. Ins.cvp gelir..
Selamete....

Yolcu

New member
Sevgili proteus Allah yardimcin olsun.biz kucukken babam annemle biz 3 cocugu kac kere evden kovmusdur.annem kendi annesi cok yakinimizda olsa da oraya gitmek yerine hep komsuya giderdik.annem cok zor gunler gecirdi babam tarafindan her turlu siddete maruz kaldi bizler de sahit olduk.Ben 30 yasindayim annem hala siddete maruz kalir:(bu kadar zulme ragmen annem sirf bizler icin sabr etdi ve bosanmayi hicbir zaman dusunmedi.bazen annemin hayati Roman plarak yazmayi bile dusunuyorum Allah ondan ebeden razi olsun bizi babasiz buyutmedi.cok sukur babayla buyuduk psikolojimiz ne hale geldi o ayri.konu ama babasizliktan iyidir diye dusunuyorum.Rabbim guc kuvvet versin.cektiginiz sikintilarin karsiligini en.guzel ahiretde alacaksinkz bu en buyuk guc kaynaginiz olsun insallah

Proteus

New member
Sevgili Yolcu,
Öncelikle teşekkür ediyorum mesajınız için.
Biz de ayni şekilde büyüdük, babam alkol alır küfür eder hepimizi döverdi, annem temizliğe gider gelir dayak yerdi... Keşke bosansalardi dediğimiz çok oldu bizim kardeşimle . babamdan nefret etmiştik..
Çocuğum babasından nefret edeceğine ve ezilerek şiddet görerek buyuyecegine boşanmak daha mantıklı geliyor. Tabi ki sonra hayat güllük gülistanlık olmayacak ama...

Gülşen sevinç

New member
Allah yardımcınız olsun demekten baska birşey gelmiyor elimden. Yanlis birsey soylemek istemiyorum.Umarim en en en kısa zamanda siz ve aileniz için hayırlı bir sonuca varırsınız.

Saidem

New member
Allah yardımcınız olsun demekten baska birşey gelmiyor elimden. Yanlis birsey soylemek istemiyorum.Umarim en en en kısa zamanda siz ve aileniz için hayırlı bir sonuca varırsınız.

Merhaba bende söyle düşündüm erkekler bazen yuva durumlarında çokta düşünmeden hareket ediyorlar açıkçası daha sonra pişman oluyor belki sizin ayrilmayacaginizi esinizden vazgeçemiyeceginizi düşünüyor . Bence ayrılık boşanmayı şimdilik düşünmeyin yada onu dusundurmek için bir süre blof yapın veya pişman olup olmayacağını hissedin bir yuva yapmak çok zor yıkmak çok kolay her evde çılgın öfkeli erkekler olmayan sulale ev var mı yok tabi sizin durumunuzu bilemem ama

Babasizlik sizin kayaliklardan atlamaniz gibi birsey

Proteus

New member
Teşekkür ediyorum. Telegram kullanmiyordum . Ama yuklemeye çalışacağım Ins. Evet sonrası da zor. Biliyorum. Allah affetsin beni ama kendimi çok yorgun. Umutsuz hissiz öfkeli hissediyorum. Çocuğu bile yük gibi hissediyorum...
6 yıldır ugrasiyorum.. Umudum tükeniyor.
Kimse eşinden keyfi yere boşanmaz hele çocuk varken bir kadin niye bosansın ki..imtihan diye düşünüyorum... Ben çok istedim düzelsin diye olmadı.. Gerisi Allah in takdiri...

Proteus

New member
Gittiğimiz uzmanlar işin ehli olmayabilir çok da .. Ama çok kişiye gittim. Guvenebilecegim Gorusebilecegim uzman kalmadı sanki etrafta... Ve ben yoruldum...

Proteus

New member
Gittiğimiz uzmanlar işin ehli olmayabilir çok da .. Ama çok kişiye gittim. Guvenebilecegim Gorusebilecegim uzman kalmadı sanki etrafta... Ve ben yoruldum...😞

Proteus

New member
Çok sevgili incesoz, teşekkür ederim. Allah razı olsun. Ins. Rabbim herkesin sıkıntısını gidersin. Bizimkini de...

Proteus

New member
Sağol arkadaşım... Aile huzuru insanin su dünyadaki cennetiymis cidden... Allah herkesin yuvasına huzur versin...
Sevgilerimle....