Çalışan Anneyim Çocuğumu Kreşe Bırakmak

elif0210

New member
Çalışan Anneyim Çocuğumu Kreşe Bırakmak
Merabalar bende çalışmakta olan bir anneyim kızım buğun kreşe başladı 35 aylık ilk gün olduğu için sürekli öğretmenlerle iletişim halindeydim okula gittik biraz orda kızımla beraber durdum sonra giderken peşimden ağlamadı fakat kızım uyumayı sevmiyor gündüz uykusuda uzun zaman önce bıraktı uyku saatinde tüm çocuklr uyudu fakat tahmin ettiğim gibi kızım uyumamış zorlamamışlar tabi ağltmk istememişler çocuklar uyuyunca biraz beni sormuş annem nerde özledim diye ama çok uzun sürmemiş tuvalet eğitimine başlamıştım 4-5 ay önce ama orda tuvalete yapmamış tabi sonuç altına yapmış oyun saati gelince oyuna devam etmiş ben almaya gittim çok muyludu nasılda eğlenceliydi yaptıklarını anlattı fakat ağladın mı kızım dedim ağlamadım dedi ama sonra bi ara ben ağlamıştım sen gitmiştin dedi çok üzdü beni ( yüreğime oturdu yarın gene gidelim mi dedim gidelim dedi acaba ilk gün için normal mi öğretmenleri sıkıntılı bi durum olmadı dedi ama ben daha çok etkilendim ben kızımı okula bırakıp gidince ben ağladım üzüldüm biraz bırakmak istemezdim ama 1-2 sene daha çalışmam lazım 7 aylık bir oğlumda var kızım ilerleyen zamanlarda bana küser mi içten içe bana karşı güveni sevgisi azalırmı deneyim yaşayan anneler uzman arkadaşlar lütfen benimle paylaşırmışsınız