Cinsel organiyla oynuyor!!

haklisiniz bacim. sıkı takipteyim. su an oyle bir şüphe yok. zira benle temas halinde ve sakinken hic sıkıntı yok. reyyan 31aylik. meryem ise 7.meryemi yanimda yatiriyorum ama onu basucumda bir park yataga alip reyyani da odama minalsam diye dusunuyirum guvenli baglanma sureci icin. cunku meryem asla aksam ezanindan once yatmiyor. onceki uykuyu geciktirmeye aksam uykusunu one almaya calisiyirum ama nafile. reyyanla birkqc gun odasinda yeninkayrolasinsa yattim. sonra bir gece ruya gordu aanirim bir hayvan ve uavruaunu tasvir etti. burdaydi dedi. ben de biraey olmadigi iaterse obir yataginda yatabilecegini aoykedim ve odasındaki park yataga aldim. sorunsuz yattigino söyleyebilirim. yatmadan once muzluut ister bir de yeni benimsedigi bir bebegi var onu alir yanina yatar. beni hep sen de gel diye yanina ister bem de meryemo emzirip sen seslendiginde gelicem diyip biraz dalginloga getirip odafan cikarim. nadiren öğlen ya da aksam uykuya direnç gösterir. bu akşam odama geldi burda yatayim diye. meryemi uyutuup reyyani n odasina gectim. karyolasinda benle yaymak istedi. uyuttum ve ciktim yanindan.ama gece uyaniyo beni yaninda ariyodu yaninda yattigim zamanlarda. yine oyle olur diye odama mi alsam diye dusundum. meryem yuzunden cogu zaman istekleri cakisiyor.

31 aylık çocuğunuzun zaten şu an sizinle aynı odada yatıyor olması gerekiyor. 24 aya kadar anne yatağında, 24 aydan 48 aya kadar da anne ile aynı odada farklı yataklarda yatmalı çocuk. Oda ayrılmış erken, kardeş de var. Reyyan kendini yalnız hissetmiştir. Reyyan'ı park yatağı ile birlikte odanıza alın. Siz uyutun, gece de istediği zaman size erişsin böylece. Küçüğü park yatağa alıp büyüğü kendi yatağınıza alırsanız bu kez de bebeğiniz size erişemeyecek. Reyyan'a da çok çok sade cümlelerle, Meryem geceleri sık acıkıyor, süt veriyorum bunun için bizim yatakta yatıyor, gibi anlayacağı şekilde açıklama yapabilirsiniz. Reyyan'ı 24 ay emzirebildiniz mi?

umm reyyan

New member
reyyanim 17ay emebildi.suz acidi kendi birakti. odasinda yatıyor du. iki aydan beri ek mama verdim ama son damlaya dek emzirdikten sonra.ozamanlar birlikte uyumayi benimsemiyordum. uykuya dorenc gostermeDibama gosterse de uyku zamani diyip aglaya aglaya uyumasini beklerdim. birkac kere olmustur.baska sey icin aglatmazdim. su na da ogle uykusuna direnc gösterdiği oluyor.oglen yaninfa yatmaya imkan olmuyor. oglen kendi odasinda aksam benim odamda yatsa.? esim sehir disinda birkac ay icin
buyuk kizim gulsum var bir de. ihtiyaclarina yetismekte cok zorlanıyorum.

reyyanim 17ay emebildi.suz acidi kendi birakti. odasinda yatıyor du. iki aydan beri ek mama verdim ama son damlaya dek emzirdikten sonra.ozamanlar birlikte uyumayi benimsemiyordum. uykuya dorenc gostermeDibama gosterse de uyku zamani diyip aglaya aglaya uyumasini beklerdim. birkac kere olmustur.baska sey icin aglatmazdim. su na da ogle uykusuna direnc gösterdiği oluyor.oglen yaninfa yatmaya imkan olmuyor. oglen kendi odasinda aksam benim odamda yatsa.? esim sehir disinda birkac ay icin
buyuk kizim gulsum var bir de. ihtiyaclarina yetismekte cok zorlanıyorum.

Aynı odada yatmalısınız şu an. Öğle olmasa da akşam odanıza alın hiç olmazsa.