Çocuğum edilgen mi oldu?

Mrymlk

New member
3 yaşını doldurmak üzere ve 1 yaşını doldurmak üzere iki kizim var. Tabi bu kardeş sürecinde baya problemler yaşadık. Büyük kızımla bazen ipleri koparma noktasına geldiğim oluyordu. Olmadık şeyde ağlamalar tutturmalar boğazını yırtıp hatta kusana kadar bağırdığı oluyordu. Örneğin banyodan çıktıktan sonra saçını kuruturken istemiyorum dedi ve kurutmayi bıraktım. Ama o yarım saat boyunca kurutmak istemiyorum diye ağladı. Vs olaylar karşısına sakinligimi hiç koruyamadim. Bağırıp çağırıp hirpaladigim oldu. Gün geçtikçe bu şiddetin dozunun arttığını farkettim ve silkelenip kendime geldim. Bir süredir genişlemeye çalışıyorum. Kızımla aramız gayet iyi. Sabahları önce onunla oyun oynayıp gönlünü yapıp sonra o başka bir yere dikkat kesilince ben de o zaman işlerimi yapıyorum. Ama bu aralar bir değişiklik var bunun son zamanlardaki iyi halimden mi yoksa önceki siddetciligimden mi olduğunu anlayamadım. Kızım birşey söylediğinde en ufak bir mimigimde bile şaka yaptım deyip tabiri caizse geri vites yapıyor. Bazı durumlarda güzelce izah ettiğim şeye tamam anneciğim olur deyip oturuyor. Krizlerimiz çok azaldı bitmese de. Kızım edilgen mi oldu benden korkuyor mu yoksa başka birşey mi bu 😔
 

Esraa.

New member
3 yaşını doldurmak üzere ve 1 yaşını doldurmak üzere iki kizim var. Tabi bu kardeş sürecinde baya problemler yaşadık. Büyük kızımla bazen ipleri koparma noktasına geldiğim oluyordu. Olmadık şeyde ağlamalar tutturmalar boğazını yırtıp hatta kusana kadar bağırdığı oluyordu. Örneğin banyodan çıktıktan sonra saçını kuruturken istemiyorum dedi ve kurutmayi bıraktım. Ama o yarım saat boyunca kurutmak istemiyorum diye ağladı. Vs olaylar karşısına sakinligimi hiç koruyamadim. Bağırıp çağırıp hirpaladigim oldu. Gün geçtikçe bu şiddetin dozunun arttığını farkettim ve silkelenip kendime geldim. Bir süredir genişlemeye çalışıyorum. Kızımla aramız gayet iyi. Sabahları önce onunla oyun oynayıp gönlünü yapıp sonra o başka bir yere dikkat kesilince ben de o zaman işlerimi yapıyorum. Ama bu aralar bir değişiklik var bunun son zamanlardaki iyi halimden mi yoksa önceki siddetciligimden mi olduğunu anlayamadım. Kızım birşey söylediğinde en ufak bir mimigimde bile şaka yaptım deyip tabiri caizse geri vites yapıyor. Bazı durumlarda güzelce izah ettiğim şeye tamam anneciğim olur deyip oturuyor. Krizlerimiz çok azaldı bitmese de. Kızım edilgen mi oldu benden korkuyor mu yoksa başka birşey mi bu í*½í¸”

sızden korkuyor olabılır tepkı gormemek ıcın kızmamanız ıcın saka yaptım dıyor sanırım oyle anladım
 
Çocuklar çok hızlı öğreniyor. Maalesef bazen yaptığımız davranışlar onları korkutuyor. Bu korku da bize davranışlarında daha farklı olmalarına yol açıyor. O yüzden öncelikle sadece size mi bu şekilde davranıyor yoksa babaya ve diğerlerine de mi aynı şekilde davranıyor bence ona bir bakmak lazım. Eğer sadece ona bu şekilde davranmış kişilere karşı kendince önlem alıyorsa durum her yaşandığında ona kızmayacağınızı ya da sakin bir dil ile ne olacaksa onu anlatırsanız ve en önemlisi daha önce olanlar için ondan özür dilerseniz yakın zamanda bu durumun düzeleceğini düşünüyorum. Şayet herkese karşı aynı tavırlar içinde ise de o zaman onun daha özgüvenli olması için çalışmalar yapmak gerekecek diye düşünüyorum.
 

Kayaccata

Active member

Luv2WatchMyCam&#039s Blog - Free Adult Videos, Stories, and Pics - Adult blog for Porn, Webcam Girls, BBW's, and Titties!.
JAV FC2 PPV - JAV FC2 PPV AMATER.
Blablastream - DГ©couvrez les derniГЁres sorties de films et de sГ©ries en streaming en VF et VOSTFR.
Jav mom - Jav Milf, Jav av, jav eng sub, jav sub, jav most, jav big tits, lesbian jav, japanese jav, jav movie, jav milf, jav hd today, jav idol, jav subtitled, jav massage, jav uncensored leak, kiss jav -.

06:00 He finds her riding another cock
 
Üst