Coresatin krem kullananlar

Sevgi Alem

New member
Bebeklerimizin cildinde oluşan pişikler için konu açıyorum ve kremleri tanımaya kullanan ebeveynler varsa bizlerede ne gibi tavsiyelerde bulunur onun için öğrenmeye çalışıyorum.coresatin krem kullananlar coresatin mavi olanı ve coresatin pempe olanı var bu krem ile ilgili ne gibi bilgiler var merak ediyorum arkadaşlar. Mesela coresatin krem yan etkileri nelerdir ? coresatin krem neden toplatıldı , diye bir yazı gördüm bu ne kadar doğru bu kremlerin içindeki zararlı maddeler hangileri oluyor ?

Eceerdonmez

New member
Başka bir sosyal paylaşım sitesinin alerji platformunda bu krem ile ilgili baya bir konuşma olmuştu. Daha önce piyasadan toplatıldığını ambalaj değişikliği ile yeniden piyasaya sürüldüğünü biliyorum.
Bize doktor travazolla birlikte vermişti, eczacıda travazoldense bunu kullanın dedi. Ama oğlumun pişiği ileri derecede idi o dönemde çok faydasını göremedim açıkçası.
Kremin üzerinde yazan kullanma talimatında kremi süren kişinin kremi solumaması gerektiği ve kremin eldivenle sürülmesi gerektiği yazıyor bunlar bana garip gelmişti,okadar doğal bir kremde neden böyle ibareler var yada içeriğinde gerçekten kremin üzerinde belirtilmeyen neler varki bunlar yazıldı. Biraz araştırmaya başladım genel olarak herkesin aklında benzer soru işaretleri var bu kremle ilgili.

emine123

New member
Başka bir sosyal paylaşım sitesinin alerji platformunda bu krem ile ilgili baya bir konuşma olmuştu. Daha önce piyasadan toplatıldığını ambalaj değişikliği ile yeniden piyasaya sürüldüğünü biliyorum.
Bize doktor travazolla birlikte vermişti, eczacıda travazoldense bunu kullanın dedi. Ama oğlumun pişiği ileri derecede idi o dönemde çok faydasını göremedim açıkçası.
Kremin üzerinde yazan kullanma talimatında kremi süren kişinin kremi solumaması gerektiği ve kremin eldivenle sürülmesi gerektiği yazıyor bunlar bana garip gelmişti,okadar doğal bir kremde neden böyle ibareler var yada içeriğinde gerçekten kremin üzerinde belirtilmeyen neler varki bunlar yazıldı. Biraz araştırmaya başladım genel olarak herkesin aklında benzer soru işaretleri var bu kremle ilgili.

ileri derece olan oğlunuzun pişik için etkili olan krem hangisi oldu tam olarak , bir arkadaşımız bitkisel bir krem yazmıştı çocuklar için

Eceerdonmez

New member
ileri derece olan oğlunuzun pişik için etkili olan krem hangisi oldu tam olarak , bir arkadaşımız bitkisel bir krem yazmıştı çocuklar için
Ben maalesef kortizonlu krem kullanarak geçirebildim travazol ama doktor 10 gün kullan demişti 10 güne kalmadan geçince bıraktım. o an denemedim çünkü araştırdığım bitkisel tariflerin çoğunda ileri derecede ise kullanılmaması gerektiği söyleniyordu cesaret edemedim o yüzden. Şimdi ama pişik sorunumuz yok her gün zeytinyağı sürüyorum.

Zeynep01

New member
Ben sudo krem kullanıyorum ve çok faydasını gördüm. Coresatin pembeyi kızımın egzaması için vermişti cilt doktoru ancak başka bir doktorda o kortizonlu kullanmamak daha iyi olurdu demişti.

webolizm

New member
Pişik kremi faydalı olması çocuktan çocuğa değişiklik gösterebilir. Çünkü her cilt birbirinden farklıdır. Hangi pişik kremi iyi geliyorsa onunla devam etmek gerekir. Bu da deneme yanılma yöntemiyle olabiliyor. Ben çocuğumda bebek iken Bepanthol pişik kremi kullanmıştım.

sevgi

New member
Coresatin pembe mucizevi bir krem oğlum beyaz tenli yazın isilik oluyor gece sürüyorum sabaha hiçbir şey yok en güzeli de bitkisel olması