denizli de fahri akçakoca da öğretmenden memnun kalmadık

gül26

New member
dört yaşındaki oğlumu fahri akçakoca ya montessorı eğitim veriyor diye kaydını yaptırmıştık.öğretmen y.. söze.. hanımdan memnun kalmadık,saçlarında ki kakülden gözleri görünmüyor çocuklarla bağ kurmasına engel oluyor,konuşmazsan oyuncak vermiyorum,dışarı çıkanları geri almıyorum gibi şartlamaları var,sınıfta bazen bağırıyor,kollarından çekiştirip biyerlere götürüyor,yani istediği yere mesela oturtuyor,yada başka bir alana götürüyor,okula alışma sürecinden ağlayan bir çocuğa kafamızı şişirmek zorunda değilsin diye sınıfla beraber çocuğun rencide olmasına göz yumuyor.bence pedagojik hassasiyeti yok ,çocuğumda devam etmiyor zaten,ayrıca okulda uyum süreci sadece iki gün birer saat yapıldı.

gül26

New member
yine aynı okulda fahri akçakoca da dilek hanım varmış,bir tanıdığımız gönderiyor çok memnunlarmış,çocuğu öğretmenim çok güler yüzlü diyormuş,birde bedriye hanım var tam bizim sınıfın karşısındaydı sınıfı öğrencilere hiç hoş davranmıyordu onuda tavsiye etmiyorum

gül26

New member
merhabalar dört buçuk yaşındaki oğlumla okul maceramız devam ediyor:))tavsiye üzerine denizli de rüzgar gülü adında bir anaokuluna gitmeyi denedik,dört gün gidip geldik,değerler eğitimi olan bir yer,öğretmenler güler yüzlü,bizimle hatice öğretmen ilgilendi,arada diğer öğretmenler değerler eğitimi için giriyorlar,öğrenirken arada oyunda oynuyorlar,çocuklar çok engellenmiyor gibi görünüyordu.Sınıfta sessizlik sağlanmayınca çiçek olunuyor,ödevlerini yapanların elması kırmızıya boyanıyor,yemek yemeye gidilirken kimin önde olacağı yarış konusu oluyor;bunlarda pedagojik yaklaşım olarak hoşumuza gitmeyen yönleri:SONUÇ:eek:ğlum yine alışamadı,bize yine okul aramak düştü

vseledimon

New member
Принимать пищу небольшими порциями, но часто, спустя каждые 2-4 часа.Абсолютно отказаться от принятия алкогольных напитков, так как они разжигают аппетит и нарушают гормональный фон.Снизить потребление соли. можно ли похудеть занимаясь бегом
Для человека достаточно съедать 1 ч.соли в день, такая порция не принесет вреда.