Emzirme

Vuslatt

New member
Mrb arkdslar oğlum 7 aylık 6 aya kadar emirdir Ramazan ayında pek sütüm olmadı oyuzden biraz mama verdim büyüdu sanıp biberonla verdim oruç bitmeden oğlum sütümü bıraktı bende biberonu biraktirdim şimdi ise kaşık ile el gıda vermeye çalışıyorum sorum şu tekrardan emer umuduyla bekliyorum bebeklerde emme reflensi çok güçlü olduğunu duymuştum o yüzden şu an 7 aylık oldu günde bi kez o da derin uykuya dalmışsa verebiliyorum yoksa içmiyor çekmiyor konuşmaya çalıştım Bağ kurmaya calsiyirum emmiyor ne yapabilirim bekleyeyim mi yoksa artık bıraktı çekmez mi ??

Yasmin24

New member
Merhaba. Benimde kızım biberonla mamaya başladıktan sonra emmeyi reddetmşti. Sadece uykuda emiyırdu. Ama ben buna rağmen hep emzirdim. 7.ayda mamayı bıraktık. Sonra uyanıkken de emmeye başladı şkr.Ve 2yaş 4ayına kadar emdi. Yani sizinkide tekrar emebilir

Vuslatt

New member
Benmde öyle şu an meme reddi çok yüksek uykudayken çekmiyor bende epey oldu biberonu bıraktım mamayi kaşıkla veriyorum devam edicem böyle bakalım belki çeker emme refleksi çok güçlü diyorlar ya belki diyorum tekrardan döner belki diye oğlum şu an 8 aylık emmeyi 1 buçuk aydır bırakmış