en iyi leke çıkaran çamaşır deterjanı

cml

New member
Çamaşır makinesi için neredeyse kullanmadığım çamaşır deterjanı kalmadı , en iyi leke çıkaran çamaşır deterjanı tavsiyesi almak istiyorum leke çıkarıcı için evinizde hangi markayı kullanıyorsunuz. Çamaşır makinası deterjanı kimyasal olduğu için doğal olarak yaptığınız farklı bir işlem var mı? Ariel markasının yabancı bir marka israil ürünü olduğunu duydum asla bu ürünü kullanmak istemiyorum onu markayı gördümmü ülkemizin düşmanı gibi geliyor. Güzel bir leke çıkarıcı tavsiye :)

Kbrkc

New member
Ben türk markalarınıda kullandım fakat hiç güzel sonuçlar alamadım renklilerimi solsurdu beyaz kıyafetlerde leke çıkartmadı oğlumun çamaşırlarında özellikle. Deterjan olarak malesef vazgeçemeyecem ariel var ondan başkası çıkartmıyo leke çıkarıcıya ihtiyaç duymuyorum arielde ama komsumda leke çıkarıcı olarak domestosun renkliker ve beyazlar için olanı va çok memnun kendisi. Bingodan hiç memnun kalmadım doğum yaptıktan sonra. Birde omo'nun sıvı deterjanından memnunum active fresh olanından.

Betül

New member
Sevgili [MENTION=11086]Kbrkc[/MENTION] etimatik Türkmalı olduğunu duydum daha once kullanmıştım.Hoşuma gitmisti daha sonra beklediğim beklentiyi alamadım galiba makinanın bozulmasindan dolayı. Etimatik bulabilirsem alacağım kullanan oldu mu?

Hacerrr

New member
Çamaşır leke çıkarıcı olarak tavsiyeleri alalım bende merak ediyorum bu konuyu. Rinso matik nasıl kullanan?

Kbrkc

New member
Sevgili [MENTION=11086]Kbrkc[/MENTION] etimatik Türkmalı olduğunu duydum daha once kullanmıştım.Hoşuma gitmisti daha sonra beklediğim beklentiyi alamadım galiba makinanın bozulmasindan dolayı. Etimatik bulabilirsem alacağım kullanan oldu mu?

Etimatiği duydum bende hemen her yerde var artıka. İnternettwn araştırmıitım onu kimi makinanızı önce boş çalıştırın matikle demişti kimisi memnundu kimi değil. Emin olamamıştım

HeM

New member
Çamaşır makinesi için neredeyse kullanmadığım çamaşır deterjanı kalmadı , en iyi leke çıkaran çamaşır deterjanı tavsiyesi almak istiyorum leke çıkarıcı için evinizde hangi markayı kullanıyorsunuz. Çamaşır makinası deterjanı kimyasal olduğu için doğal olarak yaptığınız farklı bir işlem var mı? Ariel markasının yabancı bir marka israil ürünü olduğunu duydum asla bu ürünü kullanmak istemiyorum onu markayı gördümmü ülkemizin düşmanı gibi geliyor. Güzel bir leke çıkarıcı tavsiye :)

Lohusalığımda yaşadığım olaydan sonra tecrübe ettiğim Amwayin leke çıkarıcı spreyi çok işime yaradı o günden beri kullanıyorum sonuçları inanılmaz... (Ön işlem..vs gerekmiyor ama Beklemiş kirlerde biraz çitilersemiz daha faydalı) kızım doğduğunda sardıkları battaniye ayak izi için sürdükleri mürekkebe bulanmış evdekiler normal yıkamış çıkmamış 2. Kez yıkamama rağmen amway leke çıkarıcı sprey tüm lekeyi söktü aldı