Eşim ailesine çok aşırı düşkün ne yapabilirim

Vuslatt

New member
Mrb ben 5 aylık evliyim ve ilk günden itibaren eşimin ailesi ile sorun yaşadım bitmek bilmedi kavgalar şiddet ailesi onların emri altın girmemi istediler kayinvalidem sağlıklı bir bayan deil daha doğrusu gelinlere karşı hep kavgacı onları çocuklarının kızlarının hizmetiçisi gbi görüyor o şekilde olmasını istiyor eşimin ailesi kalabalık ve ailesi ile birlikte yaşıyorum bana psikolojik baskı uyguluyorlar çok korkuyorum artık yüreğime korku vermişler öylemi panik atak olmaktan korkuyorum ne yapicagimi bilmiyorum es dost akraba evi ayirma taraftarı ve sürekli Eşime soyluyolar ama eşim kimseyi dinlemiyor annesinden çok korkuyor kayinvalidem dul oglusunu kocası gbi görüyor ve Her şey e tepkili en sonunda geçen ilan kavgada ki ben ileri gitmedigim halde eşimin ailesi hep ileri gitti hakaretler desen kayınim az dahi beni darp edecekti ben eşime haber verdim kayinvalifem eşime zarar verdi darp etti eşim ailesi yüzünden kolunu kırdi ama pes etmediler amaçları beni boşatmak ne yapıcam bilmiyorum çok caresizim eşim artık dayanılmaz hal aldığını evliliği sonlandirmamizi istedi ben Hayır dedim yalvardim ama eşim halen o düşüncesini atmadi anlayacaginiz eşim bende vazgeçiyor çünkü hep kavga ailesi beni istemiyor oda vazgeçiyor. Cevremdekiler çocuk getirmemı önerdiler sizce mantıklı mu çocuk gelirsem eşim bana baglanabilirmi yada ailesi bana zarar vermekten vazgecermi ben emin deilim çünkü görücü usulü evlendik eşimi tam taniyamadim sorunlardan dolayi. Bilmiyorum getirmek doğru mu evliliği kurtarirmi yada bir çocuk la bosanirsam o çocuğa yazık olmazmı 😔😔

Hikmet

New member
Mrb ben 5 aylık evliyim ve ilk günden itibaren eşimin ailesi ile sorun yaşadım bitmek bilmedi kavgalar şiddet ailesi onların emri altın girmemi istediler kayinvalidem sağlıklı bir bayan deil daha doğrusu gelinlere karşı hep kavgacı onları çocuklarının kızlarının hizmetiçisi gbi görüyor o şekilde olmasını istiyor eşimin ailesi kalabalık ve ailesi ile birlikte yaşıyorum bana psikolojik baskı uyguluyorlar çok korkuyorum artık yüreğime korku vermişler öylemi panik atak olmaktan korkuyorum ne yapicagimi bilmiyorum es dost akraba evi ayirma taraftarı ve sürekli Eşime soyluyolar ama eşim kimseyi dinlemiyor annesinden çok korkuyor kayinvalidem dul oglusunu kocası gbi görüyor ve Her şey e tepkili en sonunda geçen ilan kavgada ki ben ileri gitmedigim halde eşimin ailesi hep ileri gitti hakaretler desen kayınim az dahi beni darp edecekti ben eşime haber verdim kayinvalifem eşime zarar verdi darp etti eşim ailesi yüzünden kolunu kırdi ama pes etmediler amaçları beni boşatmak ne yapıcam bilmiyorum çok caresizim eşim artık dayanılmaz hal aldığını evliliği sonlandirmamizi istedi ben Hayır dedim yalvardim ama eşim halen o düşüncesini atmadi anlayacaginiz eşim bende vazgeçiyor çünkü hep kavga ailesi beni istemiyor oda vazgeçiyor. Cevremdekiler çocuk getirmemı önerdiler sizce mantıklı mu çocuk gelirsem eşim bana baglanabilirmi yada ailesi bana zarar vermekten vazgecermi ben emin deilim çünkü görücü usulü evlendik eşimi tam taniyamadim sorunlardan dolayi. Bilmiyorum getirmek doğru mu evliliği kurtarirmi yada bir çocuk la bosanirsam o çocuğa yazık olmazmı

Sinem hanima katılıyorum çocuk düşünmeyin derim önce evliliğinz bir otursun bu kavganın içinde çocukla daha çok zorlanır siniz şimdiden bakın çocukla bosanirsam diye boşanma düşünceniz ne kadar yoğun önce onu halletmwlisiniz kesinlikle

Hikmet

New member
Mrb ben 5 aylık evliyim ve ilk günden itibaren eşimin ailesi ile sorun yaşadım bitmek bilmedi kavgalar şiddet ailesi onların emri altın girmemi istediler kayinvalidem sağlıklı bir bayan deil daha doğrusu gelinlere karşı hep kavgacı onları çocuklarının kızlarının hizmetiçisi gbi görüyor o şekilde olmasını istiyor eşimin ailesi kalabalık ve ailesi ile birlikte yaşıyorum bana psikolojik baskı uyguluyorlar çok korkuyorum artık yüreğime korku vermişler öylemi panik atak olmaktan korkuyorum ne yapicagimi bilmiyorum es dost akraba evi ayirma taraftarı ve sürekli Eşime soyluyolar ama eşim kimseyi dinlemiyor annesinden çok korkuyor kayinvalidem dul oglusunu kocası gbi görüyor ve Her şey e tepkili en sonunda geçen ilan kavgada ki ben ileri gitmedigim halde eşimin ailesi hep ileri gitti hakaretler desen kayınim az dahi beni darp edecekti ben eşime haber verdim kayinvalifem eşime zarar verdi darp etti eşim ailesi yüzünden kolunu kırdi ama pes etmediler amaçları beni boşatmak ne yapıcam bilmiyorum çok caresizim eşim artık dayanılmaz hal aldığını evliliği sonlandirmamizi istedi ben Hayır dedim yalvardim ama eşim halen o düşüncesini atmadi anlayacaginiz eşim bende vazgeçiyor çünkü hep kavga ailesi beni istemiyor oda vazgeçiyor. Cevremdekiler çocuk getirmemı önerdiler sizce mantıklı mu çocuk gelirsem eşim bana baglanabilirmi yada ailesi bana zarar vermekten vazgecermi ben emin deilim çünkü görücü usulü evlendik eşimi tam taniyamadim sorunlardan dolayi. Bilmiyorum getirmek doğru mu evliliği kurtarirmi yada bir çocuk la bosanirsam o çocuğa yazık olmazmı 😔😔

Sinem hanima katılıyorum çocuk düşünmeyin derim önce evliliğinz bir otursun bu kavganın içinde çocukla daha çok zorlanır siniz şimdiden bakın çocukla bosanirsam diye boşanma düşünceniz ne kadar yoğun önce onu halletmwlisiniz kesinlikle

Vuslatt

New member
Hatalarım mi ailesine tüm fertlere hizmet etmemi istiyorlar e ben de yapamıyorum öyle ev kızı deilim zorlaniyorum çünkü bi kişi deil kaç kişi yoruluyprum ya çok eski kafalilar diyebilirm ninelerimizn zamanında gelinin eşinin ailesi ile birlikte yaşayıp yemek ev temizliği başka bişey yok bildiginiz kayinvalidem kıskanç ama elinde olsa biz yanyana bile yatirmaz düşünün 😔😔

Vuslatt

New member
Aslında istemiyorum çünkü bu kadar annesiyle bağ kurması benm fikirlerim yokmuş sırf annesi istedi diye çok şeye gözyumdum ne yapabilirim şimdi ise o kadar cogaldiki kavgalar sebepler varya sudan ney mis ben odamdan dışarı cikmiyorim olamazmi işimi bitiryorum geçip odamda dinleniyorum ama son olaylar eşimi çok yıpratti evi ayirmiuor benden vazgeçiyor bitirmek istiyor eşimin ekonomik durumu iyi ondan bitirecekti ben birakmadim bilmiyorum boşanma care mi yada devam etmek anlam veremedim bilsem boşanmak care boşaniirm ya sonrası bilmiyorum çok kararsizim eşim hep geçici bir süreç diyor idare edicez falan biraz ama ben anlamiyorum ne zamana kadar düşünün evi ayırma işine bile diyor annemin rızası olursa evi ayiririm e annesi zaten basindanrberidir diyo ev ayrı olmayacak

Vuslatt

New member
Öyle haklısınz kadın kimseyi beğenmiyor ayrıca o şans yok çünkü ne yaparsam yapayım kayinvalidem ayrı eve cikarmaz normal bir bayan