Eşimden ayrılmak istiyorum galiba

Nazan H.

New member
Arkadaslar merhaba artık çok sıkıldım bunaldm gitmk istiyorm 7 aylık oğlum var doğum yaptığmdan beni esmle sorunluyuz bambaska bi adam oldu annem ve babm ayrılınca esime bi güven geldi hissediyorm bunu en ufak bişeyde hakaret küfür sürekli bnm adıma karar alıyor tuvalete gitmk için bile izin alıcam nerdeyse o derece bni bebek var bahanesiyle sehir dısına ailemn yanına göndermiyor dısarı çıkmak istiyorm izin vermiyor beraber çıkalım diyorm bn kendim çıkarm dio ayrı yatıo pc basından kalmıyor 3 4 e kadar gecenlerde beni babasına şikayet etmiş saygısız diye dayanamıyom artık bnları yaparkn ona nası saygı duymamı beklio kayınvalidm ameliyat olucaktı eşimde dısardaydı aradım annene ziyarete gtmk istiyorm dedim ben burdayım ztn sana gerek yok dedi ne demek bu arkadaslar

Sevgili Nazan oncelikle Allah kolaylik versin..sunu hemen soylemek isterim cocuk olunca evlilklerde pekcok degisebiliyor..herseyin merkezinde cocuk olunca esler farketmeden birbrinden uzaklasabiliyor..sevgi ve saygi zarara ugramadan aranizdaki durumu farkettirmek adina esinizle oturup bir konusmayi denedinizmi hic?
Hissettikelrinizi anlatacak sekilde..
Duygularinizi paylassaniz..
Ise yaramaz mi??