Etkinlik bulmakta zorlananlar..

Aziz misafir

New member
Hepimizin çok fazlaca yaşadığı problemlerden birisi aslında etkinlik bulamamak. Forum da uygulama adı vermek doğrumu bilmiyorum ama ben pinterest uygulamasını çok kullanıyorum. Tıkandığımda açıyorum telefonu ve oğlumla yapacak mutlaka bir etkinlik buluyorum. Çoğu zaman başarılı olabiliyorum. Oğlumun dikkatini çekebiliyorum. Yapabildiği oranda onada yaptırmaya çalışıyorum. Beraber yaptığımız bazı oyuncaklar var, mancınık, langırt, mıknatıslı deneyler gibi.

Ayşe Gençer

New member
Bu konu ile ilgili evde kolaylıkla oynayabileceğiniz montessori etkinlikleri olan harika bir kitap önermek istiyorum.
Adı "Çocuğunuz ve Sizin için Montessori Etkinlikleri" , Kaknüs Yayınlarından çıkmış kitap. Çok detaylı anlatılıyor etkinlikler, malzemeler.
Montessori öğretmeni kuzenim bile beğenip almıştı.

Gonca Anıl

New member
Meraklı Minik dergisini tavsiye ederim. Tübitak tarafından çıkartılan bir dergi.
2-3 yaş 'dan itibaren çocuklarla okumak, oyunlar ve etkinlik açısından çok keyifli.

7-8 yaşlarına gelince de Bilim Çocuk dergisine geçiş yapılabilir.

baykoca

New member
Meraklı Minik dergisini tavsiye ederim. Tübitak tarafından çıkartılan bir dergi.
2-3 yaş 'dan itibaren çocuklarla okumak, oyunlar ve etkinlik açısından çok keyifli.

7-8 yaşlarına gelince de Bilim Çocuk dergisine geçiş yapılabilir.

Biz 2 yıldır meraklı minik dergisine aboneyiz. Her ay adresimize geliyor. Oğlumuz çok seviyor. Biz bile bilmediğimiz bir çok şey öğreniyoruz. Tavsiye ederim.

elifhifa

New member
benimde suan 20 aylık bir kızım var montessori etkınlıklerınden internetten arastırıyorum ona uygun bir oyun kuruyoruz. artık okadar alıstı kı. bazen en guzel etkınlık sadece sarılmak konusmak olsa gerek diye düsünüyorum. .meraklı minik dergisini duymamıstım tesekkur ediyorum ilk fırsatta temin edecegim

Pınar Güzel

New member
İnstagram hesabı olanlar etkinlikligelisim sayfasını öneririm. Gerçekten her açtığımda kızımla yapabileceğimiz birşeyler bulabiliyorum