Hareketli Kitaplar, Hareketli Lunapark - Rebecca Finn

Ayşe Gençer

New member
İş Bankası yayınlarının hareketli kitapları +2 yaş için. El göz koordinasyonunu geliştirmesinin yanında kitaba karşı genel bir ilgi uyandırmasına da yardımcı olacağına inanıyorum. Serinin çok sayıda kitabı var. Bir de birkaçı vardı ve kızım hepsiyle o kadar oynadı ki yıpranan kitaplarımız belki de bir tek bu serinin kitapları oldu, sert kapaklarına rağmen :)

İşte arka kapak yazısı:

Hareketli Kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği Hareketli Kitaplar serisi hem çok eğlenceli hem de çok dayanıklı.

Sayfa Sayısı: 12

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

Diğer Hareketli Kitaplar

Hareketli Uçak - Hareketli Tren - Hareketli Liman - Hareketli Bahçe
Hareketli Kumsal - Hareketli Şehir - Hareketli İnşaat

2-5 yaş arası

Ekli dosyalar

• HAREKETLI-LUNAPARK-270x265.jpg
    HAREKETLI-LUNAPARK-270x265.jpg
    36.9 KB · Görüntüleme: 152

Betül

New member
Hareketli kitaplar yorumları ni merak ediyorum acaba okuyanlar nasıl bir duygu uyandırıyor

Bende 5-6 tane var. Bu tür kitaplar sadece 0-3 yaşında değil, konusu biraz daha ileri duzeye çekilirse 7 yaşında bile dikkat çekicidir. Merak uyandirir, heyecanlandirir. Sureklilik saglar, biraz sonra acaba bununda mi icinden bisey cikacak gibi. Biraz düzgün kullanım gerek sadece. Benim kiz 1 tanesinin bir sayfasini yirtti mesela. Ama darmadagin eden biliyorum ☺
Is Bankası calisanlarina epey bi indirimli oluyor bilginize :)

mervegüngör

New member
Merhabalar. Biz de de iki tane var bu serideki kitaplardan. 1 yaşinda almıştım kızıma. Günde en az 5 kere okuyorduk o kitapları. Parçalanınca ara verdik. Ama hâlâ görünce istiyor hemen

mervegüngör

New member
Bu kitap nasıl hareketli yani tam aciklayabilirmisiniz Hareketli kitaplar ne kadar fiyatları nasıl nerden bulabilirim

Resimdeki gibi çekince gelen veya diğer sayfalarda döndürülen kısımlar var.

Ekli dosyalar

• 1482716207202-1086266437.jpg
    1482716207202-1086266437.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 7
  • 1482716360136-83876571.jpg
    1482716360136-83876571.jpg
    92.1 KB · Görüntüleme: 3

baharibeklerken

New member
2 5 yaş yazıyor üstünde ama 13 14 aylıkken aldığımızdan beri oğlumun en çok sevdiği kitaplardan biri. Henuz icerikteki resimler vs ilgisini cekmiyor, Hareket eden bölümleriyle oynuyor. Bir kaç yıl işimizi görecek bir kitap sanırım.
Bizdeki Iş Bankası nın Hareketli Hayvanlar kitabı.
Resimlemeler ve renkler zengin; Yavru köpeğin tasması ne renk? , Kaç tane oyuncak fare var? , Baska hangi evcil hayvanlar var? , gibi her mekan da bir araştırma sorusu var. Büyüdükçe çocuğunuzla yine okuyacak birseyler bulabileceginiz bir kitap. Karakterlerin üzgün, mutlu, düşünceli gibi farklı yüz ifadeleri üzerinde konuşma yapılabilir.
Tavsiye için teşekkürler [MENTION=31]Ayşe Gençer[/MENTION] hanım.

Son düzenleme:

Yeni Anne

New member
Ben de tavsiyeniz uzerine kizim icin aldim.Bende kizimda cok begendik kitabi.baskisi kaliteli icerigi zengin bir kitap almak iateyenlere Bende tavsiye ediyorum.