Hisleri hissetmemek

Yasmin24

New member
Merhaba. Benim sıkıntım bi süredir hislerimi hissedememek. Yaşadığım sıkıntılardan sonrasında duygularımı kapattığımı çok sonra farkettim.Hislerimi hissettiğim zamanlar dönem dönem değersizlik suçluluk yetersizlik hissediyordum. Şimdi bu hisleri hissetmiyorum. Kendimi duyarsızlaştırdım sanırım. Ama bu halimden hiç memnun değilim. Yalıtım için şartlarım uygun değil. Bana ne tavsiye edersiniz duyarlılaşmak adına?

Merhaba [MENTION=9194]Yasmin24[/MENTION]
Değersizlik vs hissetmiyorum demişsiniz bu bastırdığınız anlamına geliyor olabilir. Acaba bastırıyor musunuz yoksa kendi hislerinizi mi yaşıyorsunuz. Tamamen olmasa yalıtıma girmenizi tavsiye ederim faydalı olacaktır mutlaka. Selametle...

Merhaba. Benim sıkıntım bi süredir hislerimi hissedememek. Yaşadığım sıkıntılardan sonrasında duygularımı kapattığımı çok sonra farkettim.Hislerimi hissettiğim zamanlar dönem dönem değersizlik suçluluk yetersizlik hissediyordum. Şimdi bu hisleri hissetmiyorum. Kendimi duyarsızlaştırdım sanırım. Ama bu halimden hiç memnun değilim. Yalıtım için şartlarım uygun değil. Bana ne tavsiye edersiniz duyarlılaşmak adına?
[MENTION=9194]Yasmin24[/MENTION] evladınız var mı? ya da yeğeniniz?

aybüke

New member
Selamlar.Yalıtımı tek başına yapan var mı acaba?birde deftere not alırken adem hocanın bi tavsiyesi oldu mu