Istanbul Avrupa yakasi anneleri...

Prenses__

New member
Selamlar hanimlar ben pedagoji okuluna yeni katildim. 6 haftalik onarim surecinden yeni ciktim. Istanbul bahcelievler veya buraya yakin semtlerde olabilir bakirkoy bagcilar gibi... Cocuk dostu annelerle tanismak isterim nasil ulasabilirim boyle anneleer varsa 😊

Bezbebek

New member
Avrupa yakasında bir buluşma yok.
Ancak ben ve sanırım benim gibi birkaç kişi buluşmak istiyor.
Birinin öncülük etmesini bekliyoruz galiba :)
Yakın olması çok da elzem değil benim için. Avrupa yakasında ortak bir mekanda bulusabiliriz.
Anadolu ya geçmeyi bile düşünmüştüm, buluşmalar için ;)

Bezbebek

New member
3 kişi bile olsak ayarlayip bir gün bulasalim. Hatta kısa sürede :) belki sonra ki görüşmelerde katılanlar olur aramıza.

Prenses__

New member
3 kişi bile olsak ayarlayip bir gün bulasalim. Hatta kısa sürede :) belki sonra ki görüşmelerde katılanlar olur aramıza.

Yaa evet bnde cok istiyorum onumuzdeki haftalarda ayarlayabilir miyiz tlfn nmramizi alsakda haberlessek insallah 😊 biz baslatalim insallah gitgidide cogalirz diye dusunuyorm

Bezbebek

New member
Avrupa yakası anneleri olarak WhatsApp grubu kurduk. Buluşma ayarlamak istiyoruz.
Bize katılmak isteyen anneler varsa el kaldırsın :)

Bezbebek

New member
Sevgili anneler,
Doğal anneler köyünün instagram hesabında İstanbul gönderisi altında onlarca anne buluşup grup bile kurdular, belki göz atmak istersiniz :)
sevgiler

Avrupa yakasında mı?
Ben aylardır Avrupa yakasında buluşma bekliyorum :( Instagram pek kullanmıyorum burdan yazılır diye düşünmüştüm :((((((((

Bezbebek

New member
Sevgili anneler,
Doğal anneler köyünün instagram hesabında İstanbul gönderisi altında onlarca anne buluşup grup bile kurdular, belki göz atmak istersiniz :)
sevgiler

Sevgili [MENTION=3812]gulbaharsulu[/MENTION] hanım
Bulunduğum yerin temsilcisine mesaj attım. Bana cevaben, temsilcilik sisteminin kalktığını, gonderinin altında birbirimizi bulabileceğimizi söyledi..
O kadar hızlı gelişiyor ki yetişemiyorum :)

aybüke

New member
Evet doğru çok hızlı oldu temsilcilere çok yük düşmemesi sadece tek kişi ustlenmemesi adına bir sistem düzenlendi.ben aslında pedagoji okulu anneleri ile çok isterim buluşmak.biz Gülbahar hanım ile Ümraniye de oturuyoruz bu taraflara yolunuz düşerse selamlasalim....

Bezbebek

New member
Evet doğru çok hızlı oldu temsilcilere çok yük düşmemesi sadece tek kişi ustlenmemesi adına bir sistem düzenlendi.ben aslında pedagoji okulu anneleri ile çok isterim buluşmak.biz Gülbahar hanım ile Ümraniye de oturuyoruz bu taraflara yolunuz düşerse selamlasalim....

Teşekkür ederim. :)
Ben de çok isterim.
Ama karşıya geçme imkanım pek olmuyor.

Smyy**

New member
Merhaba ben de avcılar da oturuyorum, yeni katıldım cok anlayamadım gönderi sanırsam cok gecmıs bır paylasım, avrupa tarafında bulusma ya da ortaklasa yapılan herhangı bır gruplasma var mı