Katı meyve sıkacağı tavsiyesi istiyorum

Merhabalar
Katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ancak nasıl birşey almalıyım hiç bilmiyorum. Evinde olan varsa bilen birisi varsa tavsiyede bulunabilir mi acaba

Betül

New member
Merhabalar
Katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ancak nasıl birşey almalıyım hiç bilmiyorum. Evinde olan varsa bilen birisi varsa tavsiyede bulunabilir mi acaba

Merhaba katı meyva sıkacağı ile ilgili bende biraz bilgi var cnm :) Kendim kullanıyorum ne için alacaksın ne yapmayı planlıyorsun.

Betül

New member
Merhabalar
Oğlum için meyve suyunu seviyor onun için almayı düşünüyorum

Meyva suyu için çok ideal birşey heleki organik meyva suyu çıkması müthiş oluyor , A101 marketlerde satılıyordu Premier Marka almıştım ben hala kullanıyorum çok hoşuma gidiyor , Lakin en son kalan tortular temizleme işi sıkıntı.

Komşumda aldı lakin onun meyvaları hep tortulu çıktı su gibi değil aslında sormanız burda çok iyi olmuş bazen dediğiniz gibi çıkmayabiliyor.. ben komşuma hangi marka olduğunu sorayım

Havuç Suyu çok harika oluyor , Nar tanelerini çıkarıp suyunu çıkarmak birebir harika oluyor , Mandalina suyunu söylememe gerek yok :) ama ben mandalina suyunu şekerli su atıyordum azıcık tatlandırması için.

baharibeklerken

New member
Bende ara ara kullanıyorum ama rende ve filtre temizliği zor. O parçaların temizliğinin kolay olduğu birşey tavsiye ederim. Nette kısa araştırma yapmıştım pres tarzında vardı, o daha kullanışlı geldi ama fiyati 700 tl gibiydi. Imkaniniz varsa düşünülebilir.
Birde aklıma gelen su var ,bu tür cihazlar bir hevesle alınıp çok kullanılmadigi için , 2. el uygun fiyata güzel modeller bulabilirsiniz bence. Nitekim biz öyle yaptık ama bir tanidiktan olunca markaya bakmadan oldu . Sık kullanmasam da içim rahatsız olmuyor o yüzden.

Son düzenleme:

Naide

New member
Arkadaslarim dedigi gibi gercekten guzel oluyor sikmak.. Bende evlenirken almistim bi hevesle ilk yil kullandim ama temizligi cok ugrastiriyor yani 1-2 bardak meyve sikacaksiniz sonra yarim saat temizligiyle ugrasiyorsunuz hergun hergun de sikiliyorsunuz temizlemekten yani bende oyle olmustu artik yiyorum meyveleri sadece portokal suyu ve mandalina sikiyorum oda kucuk elektiksiz 1 Liracilardan aldigimiz sikma aparatiyla..
Eger marka sorarsaniz bakip yazabilirim..

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler. Ben deinternetten araştırdım. Homend in Bitane var fazla yerde kaplamıyor büyüklere göre. Fiyatı 200 lt civarı. Temizlemesinin de kolay olduğu söyleniyor. Ne kadar doğru orasını bilmiyorum. Seçenek sunabilirseniz sevinirim.

Meyva suyu için çok ideal birşey heleki organik meyva suyu çıkması müthiş oluyor , A101 marketlerde satılıyordu Premier Marka almıştım ben hala kullanıyorum çok hoşuma gidiyor , Lakin en son kalan tortular temizleme işi sıkıntı.

Komşumda aldı lakin onun meyvaları hep tortulu çıktı su gibi değil aslında sormanız burda çok iyi olmuş bazen dediğiniz gibi çıkmayabiliyor.. ben komşuma hangi marka olduğunu sorayım

Havuç Suyu çok harika oluyor , Nar tanelerini çıkarıp suyunu çıkarmak birebir harika oluyor , Mandalina suyunu söylememe gerek yok :) ama ben mandalina suyunu şekerli su atıyordum azıcık tatlandırması için.
Teşekkürler Betül hanım. Komşunuzunkinin markası neymiş acaba. Alırken ona göre dikkat ederim

HeM

New member
Biz arçelik almıştık çok parçası vardı kullanınca hemen sudan geçiriyordum temizliği de çok zor değildi ama sağlıklı değil sadece suyunu çıkarıyor posası çöp oluyor diyenlerden etkilenerek sattım şimdi daha nazik yavaş sıkan sağlıklı bir şey almak istiyorum philipsin bi tane beğendim ama 800 900 civarı fiyatı homend iyi gorunuyor ben de kararsızım meyve sıkacağından membun olanlar ayrıntılı tanıtırsa ben de çok mutlu olurum