Kendi yasitlarini itip kakma

Kasmz

New member
2 yasinda kı oğlum kendi yaşıtı olan amcasının oğlunu ve yakın yaşlardaki çocukları itiyor ısırmaya çalışıyor ve yanına kimseyi yaklastirmiyor bunu oyun eğlenceyi gibi görüp arkadaşlarını ağlatıyor ve tepkilere sebep oluyor ne yapmam lazım 😔 artık kimseyle görüşmez oldum oğlumda dıslandıgı için endişeleniyorum .

Betül

New member
2 yasinda kı oğlum kendi yaşıtı olan amcasının oğlunu ve yakın yaşlardaki çocukları itiyor ısırmaya çalışıyor ve yanına kimseyi yaklastirmiyor bunu oyun eğlenceyi gibi görüp arkadaşlarını ağlatıyor ve tepkilere sebep oluyor ne yapmam lazım artık kimseyle görüşmez oldum oğlumda dıslandıgı için endişeleniyorum .

Şimdiki anne babaların başkalarının zıp zıp tavşan gibi zıplayan farklı davranan çocuklara tahammülü yok nedense

Kasmz

New member
Aynen öyle oynamak eğlenmek istiyor diğer çocuklar ona uyum saglamayinca cekistirmeye vurmaya calisiyor

Cahide

New member
2 yasinda kı oğlum kendi yaşıtı olan amcasının oğlunu ve yakın yaşlardaki çocukları itiyor ısırmaya çalışıyor ve yanına kimseyi yaklastirmiyor bunu oyun eğlenceyi gibi görüp arkadaşlarını ağlatıyor ve tepkilere sebep oluyor ne yapmam lazım artık kimseyle görüşmez oldum oğlumda dıslandıgı için endişeleniyorum .
Benim oğlumda 26aylık ve yaşıtlarına ve ablasına vuruyor ablasını bir nebze olsun ikna ediyorum fakat başkasının çocuğu olunca işler değişiyor yapma etme demekte pekiştirmek olduğu için dememeye çalışıyorum ama hiç bişey demeyincede çocuğun annnesinin morali bozuluyo bu süreci en az hasarla atlatnaya çalışıyorum bende sizin yaptığınız gibi ev ziyaretler veya ara mahallelerde götürmemeye çalışıyorum parkta pek sılıntı yok kendi kendine oynuyor önemli olan başbaşa oynadığı arkadaşıyla geçinebilmesi