Kendini Onarım Nasıl Olmalı?

kaygısız

New member
çok teşekkür ederim ayrıca çok güzel düşünmüşsünüz 3 ay sosyal medya kullanmamak benim için de örnek oldunuz bende dikkat edeyim insallah

Yüşra hanım merhaba onarım süreciniz nasıl gidiyor biyolojik ritminizi koruyabiliyor musunuz çünkü terapilerden insan normal yaşamına dönünce sudan çıkmış balık gibi oluyor tabiri caizse hep bir hızlılık ve acelecilik oluyor etrefınızda ve bu hızda sakin kalabilmek zor oluyor en azından benim için böyle ben kendimi şu şekilde korumayı bu güne kadar başardım yapabildiğim her yerde kendimi kasmamayı deniyorum ayrıca da sabah erken saatlerde güneş henüz doğarken atıyorum kendimi dışarıya kuş seslerini dinliyorum gözlerimi kapatıp sahil kenarında kaygıya rağmen bırakma egzersizi yapmaya çaılışıyorum sabah erken saatler sadece doğa ve insan baş başa oluyor size de tavsiye ederim size de umarım sizde bunları yapabileceğiniz bir yerde yaşıyorsunuzdur siz de deneyimlerinizi size iyi gelen şeyleri paylaşırsanız memnun olurum iyi günler dilerim

Sidraeyyub

New member
Yüşra hanım merhaba onarım süreciniz nasıl gidiyor biyolojik ritminizi koruyabiliyor musunuz çünkü terapilerden insan normal yaşamına dönünce sudan çıkmış balık gibi oluyor tabiri caizse hep bir hızlılık ve acelecilik oluyor etrefınızda ve bu hızda sakin kalabilmek zor oluyor en azından benim için böyle ben kendimi şu şekilde korumayı bu güne kadar başardım yapabildiğim her yerde kendimi kasmamayı deniyorum ayrıca da sabah erken saatlerde güneş henüz doğarken atıyorum kendimi dışarıya kuş seslerini dinliyorum gözlerimi kapatıp sahil kenarında kaygıya rağmen bırakma egzersizi yapmaya çaılışıyorum sabah erken saatler sadece doğa ve insan baş başa oluyor size de tavsiye ederim size de umarım sizde bunları yapabileceğiniz bir yerde yaşıyorsunuzdur siz de deneyimlerinizi size iyi gelen şeyleri paylaşırsanız memnun olurum iyi günler dilerim

merhabalar cıktıktan ilk 1 hafta iyiydi her sey bahar temizlikğine başladım hersey alt üst oldu sanki sabah akşam egzersızlerı bile düzenli yapamıyorum metronom dışında. egzersızlerı yapınca bile o yalıtım günlerınde ki gibi o huzur verıcı hissi alamıyorum.ama ne olursa olsun toparlıycm inşallah. doğa ya cıkma bulundugum bölgede ımkansz :(

kaygısız

New member
merhabalar cıktıktan ilk 1 hafta iyiydi her sey bahar temizlikğine başladım hersey alt üst oldu sanki sabah akşam egzersızlerı bile düzenli yapamıyorum metronom dışında. egzersızlerı yapınca bile o yalıtım günlerınde ki gibi o huzur verıcı hissi alamıyorum.ama ne olursa olsun toparlıycm inşallah. doğa ya cıkma bulundugum bölgede ımkansz :(

yüşra hanım yalıtım günlerimdeki halimi bende çok arıyorum aslında yalıtımki zamandan çok ta farklı bir şey yapmıyorum müzik yok film yok televizyon yok sadece insan ilişkileri ve adem hocanın sohbetlerini izliyorum sadece ama egzersizlerimi çok düzenli yapmıyorum sanırım bundan oldu ikimizde de doğa ya çıkıyorum sabahları iyiyim ama öğleden sonra kayboluyor o hisler ve eski halime dönüyorum geçen gün öfke patlaması yaşadım bir kez ve ataklar yaşıyorum bazen gün içerisinde ne yapacağımı da bilmiyorum açıkcası bazen yalıtıma tekrar baştan mı girsem diye düşünüyorum umarım ikimizde kendimizi toparlarız. Beni anlayan biriyle konuşmak iyi oluyor sizde onarım yaptığınız için beni anlayabiliyorsunuz bide insan tek başına onarıma girince daha zor oluyor çünkü eşiniz onarıma girmeyince sizi anlamıyor duyarsızlıkları sizi yoruyor geriyor sizinde öyle oldu mu bilmiyorum bende öyle oldu en azından

Ferah

New member
Onarım sürecini gerceklestireli neredeyse bir yıl olacak zamanla öfkeli hallerim sanki daha da şiddetini artırarak geri döndü.. gerekli gereksiz her şeye patlar oldum.. duygularımi yonetemiyorum .. onarım sonrası egzersizlerimi hakkıyla yapamadım bir gün yapsam üç gün ihmal ettim sebebi bu mu dur bilemedim.. yalıtım ve egzersizlere baştan başlamak çözüm olur mu önerilerinize ihtiyacım var..

Smyy**

New member
Merhaba
Yalıtım sonrası ilk zamanlarda insanlarla görüşmeşmelerinizde bünyenıze ağır gelen haller oldu mu, mesela mıde bulantısı ya da bı baska bır rahatsızlık hali

Smyy**

New member
Merhaba sizin onarımı anlattıgınız gonderılerınızı bulamadım yenı kullanmaya basladıgım ıcın, bır sorum olacaktı, yalıtım sonrası ilk zamanlardaki ınsanlarla gorusme sonralarında herhangı bı sıkıntı yasadınız mı mesela mide bulantısı gıbı ya da bı başka rahatsızlık

vseledimon

New member
Разберем, как можно похудеть за 7 дней, не навредив себе и получив эффективный результат.Правильное питание.Как, худея за неделю, сохранить здоровье и хорошее настроение. жир в нижней части живота у женщин
Ответ на вопрос заключается в правильном подборе продуктов питания и внимания к своему самочувствию.С меню, богатым питательными веществами, но с оптимальной калорийностью продуктов, вам будет проще похудеть, чем при строгой диете, настроение будет хорошим, а чувство голода не станет вам мешать.