Kişilik Gelisiminde CEZASİZ EĞITIM

Ahval1

New member
Yine harika bir kitap. Adem hocanın hiçbir kitabı sadece bir döneme bir yaşa özgü değil. Bu kitapta öyle. Bir yetişkinin de öğreneceği çok şey var. Kendilik dürtüsüzlük iç genişliği.. her biri ayri başlık altında işlenmiş mesela ve daha bir çok konu. Şiddetli tavsiye ederim.

Son düzenleme:

deva

New member
Selamlar.Bende merak ediyorum cezasiz egitimi suanda adim adim cocuklarda cinsellik kitabini okuyorum acaba bundan sonra edinerek ogrenmeyimi okumaliyim yoksa cezasiz egitimimi hanigisi daha oncelikli olmali ne tavsiyede bulunursunuz

Ahval1

New member
Selamlar.Bende merak ediyorum cezasiz egitimi suanda adim adim cocuklarda cinsellik kitabini okuyorum acaba bundan sonra edinerek ogrenmeyimi okumaliyim yoksa cezasiz egitimimi hanigisi daha oncelikli olmali ne tavsiyede bulunursunuz

Edinerek öğrenme kitabının kapağinda bir üst başlık olarak cezasız eğitim ile kalıcı öğrenme icin edinerek öğrenme diyor. Anladiğım benim 'cezasız'denen kısmın bilinmesi basta. Edinerek öğrenme cezasız eğitime nazaran daha davranış ağırlıklı. Cezasız eğitim daha duygular ve hislerle alakalı. Cezasız eğitiminde üst başlığı kişilik gelişiminde cezasız eğitim. Duyguyu bilip davranışı öğrenme daha mantıklı. Ben denk geldim önce edinerek öğrenmeyi okudum ama tekrardan donmeyi dusunuyorum bittikten sonra cezasız egitim.

Son düzenleme:

deva

New member
Edinerek öğrenme kitabının kapağinda bir üst başlık olarak cezasız eğitim ile kalıcı öğrenme icin edinerek öğrenme diyor. Anladiğım benim 'cezasız'denen kısmın bilinmesi basta. Edinerek öğrenme cezasız eğitime nazaran daha davranış ağırlıklı. Cezasız eğitim daha duygular ve hislerle alakalı. Cezasız eğitiminde üst başlığı kişilik gelişiminde cezasız eğitim. Duyguyu bilip davranışı öğrenme daha mantıklı. Ben denk geldim önce edinerek öğrenmeyi okudum ama tekrardan donmeyi dusunuyorum bittikten sonra cezasız egitim.

Teşekkür ediyorum cevap icin once cezasiz cocuk egitimini alacagim ozamn

deva

New member
:) rica ederim. Olmadi alırken sizde bir fihristten karşılastırın. Bir kitabın olduğu yerde diğeridr muhakkak vardır

Internetten aliyorum kitaplarimi 1 ve 5 yasinda kizlarim var maalesef kitapcida kitaplari inceleme vaktim olmuyor cevabiniz beni icin yeterli.bitirince digerinide okuyacagim daha sonra ins