Kizim gogsumu isiriyoooor:(

Rumser

New member
6 aylik kizim bugun sabahtan beri gogsumu ısıriyor.. Ben de o canimin yanmasiyla bagirdim "aahh ne yapiyosun " diye.. Cok sinirlendm. Bagirdigim icin de vicdan azabi cektm snra :-( kizimin bu davranisinin Sebebi ne olabilir :(

Rumser

New member
Hem bagirdigim icin hem de cok acidigi icin sinirimden agliycaktim artik.. Bi de " baglanma problemi" olma korkusu da işin icine girince....

Rumser

New member
Ayni durum bendede var.iki gundur bende koninacmayi dusunuyodum.nie boyle yapior anlam veremiyorum surekli yapmiyo aslinda karni doyunca yapio oyun saniyo herhalde

Mesajinizi okuyunca acaba doydugundan mi dedm ama yok. Isırdıgi zamanlarda cok gergindi.. Normalde hic aglayan bi bebek degil cok sakin ama 2 gundur boyle kizginliklari var. Bugun de boyle hem sinir hem ısırma... :-(

Betty.

New member
6 aylik kizim bugun sabahtan beri gogsumu ısıriyor.. Ben de o canimin yanmasiyla bagirdim "aahh ne yapiyosun " diye.. Cok sinirlendm. Bagirdigim icin de vicdan azabi cektm snra :-( kizimin bu davranisinin Sebebi ne olabilir :(

Kesinlikle bagirmayin baginiz zarara ugrayabilir benim kizimda yapardi.gecici bir sure oldugunu dusunun. Disi cikiyor da olabilir. Eger uzun surer gogsunuzde hassasiyet olusursa emzirme araliginizi artirirsiniz biraz dinlendirirsiniz.yapacak pek bisey yok aslinda sabretmeli.bi arkadas parmagimi sokup ayiriyorum demisti ben de zorda olsam belki yapardim ama gerek kalmadi ins birakir

Rumser

New member
Kesinlikle bagirmayin baginiz zarara ugrayabilir benim kizimda yapardi.gecici bir sure oldugunu dusunun. Disi cikiyor da olabilir. Eger uzun surer gogsunuzde hassasiyet olusursa emzirme araliginizi artirirsiniz biraz dinlendirirsiniz.yapacak pek bisey yok aslinda sabretmeli.bi arkadas parmagimi sokup ayiriyorum demisti ben de zorda olsam belki yapardim ama gerek kalmadi ins birakir

Eli surekli agzinda zaten. Damaklarini kasiyor... Uzun zamandir kasiniyor ama hic boyle isirmamisti.. Ins. Dediginiz gibi gecer. Sinirle birlikte ısırinca ben de bi baglanma problemimi var diye endiselendim acikcasi. Ya da onu kizdiracak biseyler mi yapiyorum acaba dedim..

Betty.

New member
Madem bundan supheleniyorsunuz birqz daha hosgorulu ve sevgi dolu olmaya calisin bakalim kucuk hanim napacak

Henna

Member
Dişi çıktığında ya da çıkmış olan dişi "deneme 1-2"😊 yaptiklarinda bu davranisi yapıyorlar. Ben de ilkinde canımın yapmasıyla ani tepki verdim. Ama o bunu oyun sandi devam etti yapmaya. Yüzüne üfledim ben de. Ama bunu oyun yaparak değil. Bi iki kez yaptım sonra bıraktı. Deneyin siz de.

Rumser

New member
Dişi çıktığında ya da çıkmış olan dişi "deneme 1-2"😊 yaptiklarinda bu davranisi yapıyorlar. Ben de ilkinde canımın yapmasıyla ani tepki verdim. Ama o bunu oyun sandi devam etti yapmaya. Yüzüne üfledim ben de. Ama bunu oyun yaparak değil. Bi iki kez yaptım sonra bıraktı. Deneyin siz de.

Madem bundan supheleniyorsunuz birqz daha hosgorulu ve sevgi dolu olmaya calisin bakalim kucuk hanim napacak

Elh. Baglanma calismalarimiz iyi gidiyor gibi.. Hissediyorum. Sanirim o tepkiyi bian "acaba baglanmamiza engel olacak bisey mi yaptim" kaygisiyla verdim.. Nasil bi korku.. Sanirim disi cok kasiniyo sabah bunu farkettim.eline ne alirsa kizarincaya kada disiyle onu ısiriyo kendni sıkıyo.. Ben de gogsumde beni ısiracagini anladigim zaman hemen sesli sesli "kiziimm yapma olur mu " diyorum..Dikkatini bana veriyor hemen.. Boyle hafif atlatiyorum :) Sizler sayesinde bu durumun normal oldugunu okuyunca kendime geldim sanrm. Cevap veren herkesten Allah razi olsun

Yusufbekir

New member
Merhaba rumsener !
Bende aynı duyguları yaşayanlardanım. Ben o ısınınca göğsümü çekiyordum ve bu şekilde göğsümde yaraolmuştu artık sonra sağolsun yardımcı ebem yukarıda bi annenin de bahsettiği gibi parmağı iki dudağının arasına hafifçe koyup göğsümü rahatlatmamı tavsiye etmişti.işe yaradı. Bazen de onu karnından hafif gıdıklıyordum gülümseyip bırakıyordu . Tekrar tutuyordu. Kolaylıklar diliyorum . Cokkk güzel ki duygu emzirmek ☺

Rumser

New member
Merhaba rumsener !
Bende aynı duyguları yaşayanlardanım. Ben o ısınınca göğsümü çekiyordum ve bu şekilde göğsümde yaraolmuştu artık sonra sağolsun yardımcı ebem yukarıda bi annenin de bahsettiği gibi parmağı iki dudağının arasına hafifçe koyup göğsümü rahatlatmamı tavsiye etmişti.işe yaradı. Bazen de onu karnından hafif gıdıklıyordum gülümseyip bırakıyordu . Tekrar tutuyordu. Kolaylıklar diliyorum . Cokkk güzel ki duygu emzirmek ☺

Allah razi olsun.. Bugun com fazla yapmadi Allahtan.. Bu arada hakkaten emzirmek cok guzel bi duygu elh.