Kızım '' Sen Babamı İstemiyorsun'' Diyor ?

zeysannn

New member
Nerden başlamam gerekiyor bilmiyorum. Ben eşimden hamileyken ayrıldım. Hamileğimden beri çocuk etkilenmesin diye herşeyin üstünü örttüm bir kere bile ağlamadım. Ailem de dahil herkesten sen çocuk bakamazsın, senden anne olmaz lafları duydum. Kızım şuan 6.5 yaşında. Bir sene öncesine kadar bağırmayan, oyun oynayan eğlenceli bir anneydim. Ama artık çok yorgun hissediyorum kendimi. Herşeye sinirleniyorum, çocuğumda dahil herkese kaşlarım çatık. Aslında içimde kendimle kavga ediyorum ama çocuğuma yansıtıyorum elimde olmadan. Artık kızan herşeye bağıran bir anne oldum. Bana birşey söylerken çekinerek söylüyor benim içim gidiyor:( artık ben iyi bir anne değilim, keşke benim gibi bir annesi olmasaydı demeye başladım. Babası aramıyor sormuyor, sene de bir gelip kendini hatırlatıyor sadece. Beni de kızıma o kadar hayran hayran anlatıyor ki kızım bana "SEN BABAMI İSTEMİYOSUN" diyo. Baban gitti evlendi üstüne de çocuk yaptı diyemiyorum:( Hem anne hem baba olmaktan yoruldum galiba. Kendimi çok gereksiz, sadece yaşamak için nefes alan, güçsüz biri olarak görüyorum. Ben böyle bir anne olmak istemiyorum, tekrar eskisi gibi olmak istiyorum:(

sevgili [MENTION=3771]zeysannn[/MENTION], öncelikle yükünüz çok zor olmasına ragmen bu günlere kadar getirmişsiniz, Allah gayretinizi arttırsın. 5,5 yıl sakin ve dingin bir hayat yaşayıp yavrunuzla bütünleşmişken bi anda sizi değiştiren, size ağır gelen birşey oldu mu?? sanki bir kırılma noktası yaşamış gibisiniz?

zeysannn

New member
O kadar çok şey oldu ki. Eşimin ailesi arıyo beni. Ben kızımı aramamasından yakınıyorum. Kalkıp bana "o aramıyorsa sen ara konuştur babasıyla, sonuçta gözden uzak olan gönülden de ırak olur. E bide oğlu oldu şimdi, yanındakine tabi ki daha düşkün olacak" gibi şeyler söylüyorlar. Başka bir gün arıyo, biliyomusun oğlunu kucağına bile alamıyo, hep aklında kızı var. Sizin yanınıza gelince süslenip püsleniyo, biliyorum sana süsleniyo diyor.
Eşim zaten buraya geldikçe şimdi ki aklım olsaydı diye başlıyo. Ayrıca kendi ailemle sorunlarım var. 5,5 senedir sıkıntım hep var, ama susmaya çalıştım. Artık kendimi sakinleştirmeyi beceremiyorum. Gülmeyi unuttum...