Kocaeli de çocuk dostu anasinifi yada kreş öğretmeni

Zekiye tuğ

New member
3 günlük kreş deneyimimizden sonra bu işin nekadar zor olduğunu anladım.ve asıl önemli olanın okul değil öğretmenin nasıl olduğunu farkedince sizlere danışmak ve yardım almak istedim.heskese şimdi sen tesekkurler

elifhifa

New member
3 günlük kreş deneyimimizden sonra bu işin nekadar zor olduğunu anladım.ve asıl önemli olanın okul değil öğretmenin nasıl olduğunu farkedince sizlere danışmak ve yardım almak istedim.heskese şimdi sen tesekkurler
acaba hangi krese göndermiştiniz zekiyte hanım bizde kocaeline tasınacagız eylül gibi bnede kızımı krese vermek durumunda kalacagım
kres arıyorum temiz liğe beslenmeye önem veren ve en önemlisi pedogojiye uygun

Zekiye tuğ

New member
acaba hangi krese göndermiştiniz zekiyte hanım bizde kocaeline tasınacagız eylül gibi bnede kızımı krese vermek durumunda kalacagım
kres arıyorum temiz liğe beslenmeye önem veren ve en önemlisi pedogojiye uygun

Biz 60 evlerde oturuyoruz.gelecek adasi montessori anaokuluna gitti oğlum.fakat tavsiye etmem kesinlikle montessoriyle uzaktan yakından ilgisi yok evet öğretmenler montessori sertifikalı falan ama zihin para odakli

Zekiye tuğ

New member
tesekkur ediyorum zekiye hanım inşallah zarara ugramadan halledebiliriz kres işini cogu kresi eşim gezdi birde ben geldiğimde dataylı inceleyeceginiz tavsiye edebileceginiz bir yer varsa bilgilendiriseniz seviniirm..

Tabi irtibatta olalım .inşallah yavrularımızı yara almadan eğitim aldirabilirz