Ne yapacağımı bilemiyorum

Kaya86

New member
5 yasinda bir kızım var 5 ay öncede ikiz erkek kardeşleri oldu.cok zorlu bi hamilelik dönemi geçirdim doğumdan sonrada çok zorlandık eskiden sözümüzü dinleyen kızım simdi hic bi şekilde dinlemiyor konusuyorum anlatıyorum tamam diyor ama 10 dk sonra yine aynıyız bebisler durmuyo yardımcı olan biri yok gercekten ne yapacağımı nasıl bi yol gideceğimi bilmiyorum,bilemiyorum😞😞😞

Yolcu

New member
Allah yardimciniz olsun guc kuvvet,ruh genisligi versin.guven baginda sorun oldugu zaman annenin cocuk uzerinde tesiri azaliyor bundan dolayi olabilir.diger bir ihtimal kardeslerin kiskaniyordur siz 2 kucuk bebekle ilgineyim derken normal olarak kizinizla eskiye nazaran daha az zaman geciriyorsunuzdur o da o sekilde tepkisini gosteriyordur.babadan yardim alsaniz kizinizla daha cok zaman gecirse.guvenli baglanmada sikinti varsa bile Boyle bi durumda yeniden baglanma surecine giremezsiniz.bebekler buyudukce insallah rahatlayacaksiniz

HeM

New member
Rabbim size ne güzel üç evlat vermiş Allah bağışlasın hepsinin şansı bahtı güzel olsun her güzel şey gibi zor tabi hele Yardımsız çok çok zor size ufacık da olsa bi yardım BULSAK can suyu olabilir mi aklıma okul geldi kızınız okula gidiyor mu en azından okula gittiği zaman diliminde yeni doğan ikizlerinize yoğunlaşabilirsiniz bu size daha rahat hissettirebilir mi hem öğretmeninden okuldan destek alabilirsiniz kızınız da öğretmeniyle arkadaşlarıyla iyi vakit geçirebilir bu onu da rahatlatabilir inş.. kolaylıklar güzellikler dilerim

Son düzenleme: