Nolur bana yardım edin,delirmek üzereyim.

Melez35

New member
23 Aylık bir oğlum var. İnanılmaz hareketli! Bütün gün peşinde koşturuyorum. Tehlikeli işleri var,kendine zarar verecek diye ödüm kopuyor. İstediği olmadığında kendini yere atıyor. Yardım eden kimsem yok,7.5 yaşında da kızım var,onunla da ilgilenmem gerekiyor. Ancak oğlum doğdu doğalı ihmal ediyorum biraz onu da... Eşim ilgili bir baba değil! Ev işi,çocuklar herşeyle ben ilgileniyorum ve artık bu durum aşıyor beni.. Oğlumla dışarı çıkamıyoruz. Bebek arabasında maximum 10 dk oturduktan sonra kalkıyor ve sonra tutabilene aşkolsun. Bi yerde oturup sıcak bi çay içmek hayal oldu. Ve son 2 gündür 2 kez çok pis bağırdım ona ve bugün kafasına vurdum. Sonra oturup bir güzel ağladım,hala şiş gözlerim... Ne yapacağımı bilemiyorum ki cümlelerime de yansıdı sanırım bu halim!! Yol gösterin bana! Çocuğum anlamıyor beni hala ki evlatlarıyla çok konuşan bir anneyim ben! Oğlum da henüz belli başlı Kelimeler dışında konuşamıyor zaten! Ne yapmalıyım? Bağırmak istemiyorum ben evladıma... Kızıma sesimi dahi yükseltmeyen ben ne ara bu hale geldim bilmiyorum. Ne olur yardım edin,yol gösterin.

Bezbebek

New member
Merhaba
Uzun uzun yazamayacagim.
Sizi çok iyi anlıyorum.
Onarımla ilgili konulara göz atabilir misiniz? Dermanınız orda.

christall

New member
[MENTION=17067]Melez35[/MENTION] merhaba,
Forumda 2 yaş sendromu olarak arama yaparsanız yalnız olmadığınızı göreceksiniz, lütfen okumaya çalışın.
Ayrıca çocukların beslenmelerinin davranışlara olan etkisini de araştırmanızı tavsiye ederim.
Sevgi ve saygı ile hoşçakalın. .