Odadan ayirdik yanimizda yatmak istiyor

Sultan

New member
Merhaba hocam oglum 4 bucuk yasinda. 4 yasinda odasini ayirdik. Cok da sevindi ve kendi yataginda yatti bir süre. Simdi ise geceleri uyanip yanimiza geliyor. Bende mutlu oluyor diye sabaha kadar yanimizda yatmasina izin veriyorum. Ama iki ay sonra ikinci cocugumuz dünyaya gelecek. Nasil davranayim.

Sevim

New member
Merhaba hocam oglum 4 bucuk yasinda. 4 yasinda odasini ayirdik. Cok da sevindi ve kendi yataginda yatti bir süre. Simdi ise geceleri uyanip yanimiza geliyor. Bende mutlu oluyor diye sabaha kadar yanimizda yatmasina izin veriyorum. Ama iki ay sonra ikinci cocugumuz dünyaya gelecek. Nasil davranayim.

Rabbim yeni evladınıza İnşallah Hayırlı bir gelecek nasip eyler. 9 ay sizin kalp ritminizi dinledi , doğdu kokunuza alıştı 2 yıl sizi emdi ve benzeri. Siz çocuğunuzla güvenli bağlanma için ilk 2 yıl nasıl geçti süreciniz ?

Sabah

New member

Guvenli baglanma konusunda supheniz yoksa yatagi ayirdiktan sonra tekrar yataginiza almayin. Ornegin gece yarisi gelip korkuyorum diyorsa, demek korkuyorsun oyleyse gel ben sana yataginda eslik edeyim deyin ve siz onun yanina gidin. Yaninda oturabilirsiniz yahut yer musaitse cocugun yataginda o uyuyuncaya dek yaninda yatabilirsiniz. Yatak ayrilsa da sizin onun yaninda oldugunuzu, ihtiyaci oldugu her durumda kosulsuz sevgi ve guven alacagini bilsin. Yok sayet 4 yasa kadar guvenli baglanma guvenli ayrilmada eksiklik oldugunu dusunuyorsaniz bebeginiz dunyaya gelmeden yeniden baglanma surecine girebilirsiniz.

SRNDRK

New member
3 yaş odadan ayirdik ama yine bizimle

guvenli baglanma konusunda supheniz yoksa yatagi ayirdiktan sonra tekrar yataginiza almayin. Ornegin gece yarisi gelip korkuyorum diyorsa, demek korkuyorsun oyleyse gel ben sana yataginda eslik edeyim deyin ve siz onun yanina gidin. Yaninda oturabilirsiniz yahut yer musaitse cocugun yataginda o uyuyuncaya dek yaninda yatabilirsiniz. Yatak ayrilsa da sizin onun yaninda oldugunuzu, ihtiyaci oldugu her durumda kosulsuz sevgi ve guven alacagini bilsin. Yok sayet 4 yasa kadar guvenli baglanma guvenli ayrilmada eksiklik oldugunu dusunuyorsaniz bebeginiz dunyaya gelmeden yeniden baglanma surecine girebilirsiniz.

merhaba bizde 2,5 yaş odadan ayirdik iyi gidiyordu arada geliyordu 3 yaş oldu korkulari başladi rüya görmesi ağlamasi tatil olunca yanimizda yatabilirsin dedim korkuyorsan (işikli arabali yataği var oda aydinlik) işiği ve kapiyi açik birakabilirim anne dediğinde yanina gelirim dedim anne dediği an yataktan firlayip gidiyorum 2 sn de yanindayim uykum çok hafif hastayken yanimda yatabilirsin dedim numaradan öksürüyor anne hastayim yaninda yatayim diyor ilk başlarda kaç kere getir götür odaya gelince ben götürdüğüm için babasinin yattiği yere yöneliyor, çalişan bir anneyim çok zorlaniyorum odasinda yatiriyorum benimle çok yat diyor sarilip yatiyorum o dalinca kalkiyorum çok pipirikli olduğumdan kaç kere gidip bakiyorum horlasa benimi çağirdi hemen yaninda olayim diye firliyorum yani ben doğru dürüst uyuyamiyorum yanimda yatsa çok hareketli yine uyuyamiyorum 4 yaşta mi ayirmak lazim konularda öyle yazilar var ben erkenmi ayirdim 2 yil bizimle ayni odada ve çoğunda beşikten çikip yanimda kucağimda büyüdü bir fikir rica ediyorum..

Kayaccata

Active member

Aagmaal.to - ULLU, Hotshot, KOOKU, Xprime, UncutAdda, Uncut And Uncensored Hindi Web Series.
Phim Sex 69 - Phim Sex Mới, Xem Sex Hay Nhất 2023.
TribbsHub &#8211 Site for cumtributes! - .
Desi49.live - Desi 49.com - Desi49.cc - Desi49.top - Desi49 Videos desi 49, Desi49.live, Desi49.cc, desi 49com, Desi49.live, Desi 49.com, desi49 videos, dasi 49com, 49desi, desi49 new, desi49 hd com, desi49 cam, desi49come, 49desicom, desi video 49, desi bhabhi 49, desi49 com new videos, desi 49 dot com, desi49com hd,.

4K 60% Horny Karachi Excort Service Total 2 Video&#ff7de8;s Grabbing Dick as soon as she Arrived, Stripping Bl0wj0b ,Putting C0nd0m on Clients C0ck Don&#ff7de8;t Miss🔥
12K 10:00 94% Milfs met lekkere dikke tieten doen een triootje