Oglum icin kitap onerilerinize ihtiyacim var

Makifin annesi

New member
Merhaba 2.5 yasinda oglum var bu ay kardeside olacak malesef hic kitap aliskanligimiz yok ama oldugunda cok dikkatini cekecegini ve hosuna gidecegini tahmin ediyorum hem ilk kitap hemde yasina gore bi kitap onerileriniz neler olur acaba ..

kardelen2389

New member
Oğlum 26 aylık meraklı minik ve bilge minik dergisini alıyorum hem okuyup hem etkinliklerini yapıyoruz. Kitap olarak da bi kaç sayfa önerebilirim isterseniz. Oğlumda aç tırtıl var . kitabın içi eğlenceli. Ve iş bankasının hareketli kitapları var çok eğlenceli . ilk dergiyi aldığımda üzerine basmıştı oynamıştı şimdi eline alıp okuyor. Özellikle dikkatli bak kısımlarını çok seviyor. Dergi ekleri okuyor eşleştirme kartları filan çokta eğitici. Hem de dergiler 6 lira o kadar ekiyle birlikte.

mehdi2016

New member
Oğlum 26 aylık meraklı minik ve bilge minik dergisini alıyorum hem okuyup hem etkinliklerini yapıyoruz. Kitap olarak da bi kaç sayfa önerebilirim isterseniz. Oğlumda aç tırtıl var . kitabın içi eğlenceli. Ve iş bankasının hareketli kitapları var çok eğlenceli . ilk dergiyi aldığımda üzerine basmıştı oynamıştı şimdi eline alıp okuyor. Özellikle dikkatli bak kısımlarını çok seviyor. Dergi ekleri okuyor eşleştirme kartları filan çokta eğitici. Hem de dergiler 6 lira o kadar ekiyle birlikte.

Merhaba,kardelen hanim.Bu dergiyi nasil ala bilirim?Izmirde yasiyorum.

Makifin annesi

New member

Oneriniz icin cok tesekkur ederim .. Bu onerinizi degerlendiricem ..

Hira Yıldız

New member
Merhaba.....oncelikle size bir kitap tavsiye edebilmemiz icin cocugunuzun dil.gelisimi halkinda bilgi sahibi olmaliyiz...konusunlanlari anliyormu yeterince kendini ifade ediyormu? Tum.bunlardan sonra eger cevabiniz dil.gelisimi tam yerinde deil.ise oncelikle resimli.anlatimi.bol kitaari tercih etmenizi tavsiye ederim.ornegin is bankasinin hareketli kitaplari ni....bu kitaplari sevdirmek icinde ilk kademe olabilir.daha sonra yavas yavas okuyabileceginiz piyasadaki + 3 yas kitaplari almanizi tavsiye ederim.sevgiler

Betül

New member
Merhaba 2.5 yasinda oglum var bu ay kardeside olacak malesef hic kitap aliskanligimiz yok ama oldugunda cok dikkatini cekecegini ve hosuna gidecegini tahmin ediyorum hem ilk kitap hemde yasina gore bi kitap onerileriniz neler olur acaba ..

Evet evet var olmaz mı bende size resim atayımb ulursanız alın çokı dikkat çekiyor çok iyi oluyor konuşması bile erken olur dile dökmesi kelimeleri kitap okunurken

baharibeklerken

New member

Kardeşim mimito diye bir hesap var instagram da, çok farklı kitaplar hakkında bilgi veriyor. Bakabilirsiniz.
iş bankasının hareketli kitabindan bir tane müzikli kitap iki tane almıştım. Hoşuna gidiyor. Üçünü de seviyor.