Oğluma bağırdım😥

Minik Kuşum

New member
Merhaba. 27 aylık bir oğlum var. Güvenli baglanma sürecini gayet güzel atlattık diye düşünüyordum. Son zamanlarda tehlike içeren durumda hayır dememe ragmen oğlum dediğimi yapmıyor. Ben başta sakin oluyorum ama sonrasında birdenbire bağırarak kızıyorum ogluma. Ve inanılmaz acı çekiyorum. Ondan özür diliyorum. Bir daha yapmayacagım diyorum. Onun ruhunda gerçekten yaralar açtım mı? Telafi etmem mümkün müdür? Neler yapabilirim? Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Güneşim

New member
Merhaba. 27 aylık bir oğlum var. Güvenli baglanma sürecini gayet güzel atlattık diye düşünüyordum. Son zamanlarda tehlike içeren durumda hayır dememe ragmen oğlum dediğimi yapmıyor. Ben başta sakin oluyorum ama sonrasında birdenbire bağırarak kızıyorum ogluma. Ve inanılmaz acı çekiyorum. Ondan özür diliyorum. Bir daha yapmayacagım diyorum. Onun ruhunda gerçekten yaralar açtım mı? Telafi etmem mümkün müdür? Neler yapabilirim? Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

Çocuk Deyip Geçmeyin Radyo Arşivi 5. Bölüm - YouTube

5.15. saniye sonrası dinleyebilirmisiniz.

Hira Yıldız

New member
Cocuk 4 yastan once durdan hayirdan. Pek anlamaz .sevk hisleri kuvvvetlidir.bir kere bagirma.ile cocukta yara acilmaz.ancak.bunu surekli.hale.getirmeyin.cokkkk.nadir.bagirdim.diyede karalar.baglayip.dikkat edinnkendi ruh sagliginizdan olmayin.burda bagirmadim.diyen bir tane cikarsa disimi.kirarim