Oğlumla oyun oynamayı beceremiyorum

Sümeyyeee

New member
Hayırlı günler güzel Anneler oğlum 33 aylık ve kendini daha yeni yeni ifade edebiliyor kamyonlarlaı yada hayvanlarla oyun oynarken kullandığımız 5 cümle var sadece bende fikir veriyorum ama oyunu oğlum yönetsin istiyorum nasıl olmalı sizce bu....

Birde oyun oynayarak oğlumun kötü etkilendiği durumları yansıtmasını nasıl yapabilirim anlayabilirim

Sümeyyeee

New member
[MENTION=3961]Gülbahar Sulu[/MENTION] [MENTION=1795]Fadime Yazıcı[/MENTION] [MENTION=320]Fatma[/MENTION] Türkmen [MENTION=7821]Esma Işık[/MENTION] [MENTION=5246]baharibeklerken[/MENTION] [MENTION=6370]Abdullah Tomur[/MENTION] [MENTION=9515]atik[/MENTION]a

Hayırlı günler güzel Anneler oğlum 33 aylık ve kendini daha yeni yeni ifade edebiliyor kamyonlarlaı yada hayvanlarla oyun oynarken kullandığımız 5 cümle var sadece bende fikir veriyorum ama oyunu oğlum yönetsin istiyorum nasıl olmalı sizce bu....

Birde oyun oynayarak oğlumun kötü etkilendiği durumları yansıtmasını nasıl yapabilirim anlayabilirim

Merhabalar

Yavrunuzla oynadığınız oyunlar hep bir oyuncak aracılığıyla mı oluyor? Oyuncaksız oyunlarda nasılsınız?