Oğlumun kardeşinden sonra davranışlarındaki degisiklik

Oğlum için ne yapabilirim

• Kullanılan toplam oy
    4

Ahali

New member
Hocam büyük oğlum 2013 doğumlu küçüğü ise 2017 doğumlu.. büyük oğlum gerçekten çok düşünceli akıllı bir çocuktu kardeşinden sonra zaman geçtikçe hal ve hareketleri çok daha değişti bizlere karşı geliyor herkesle saygısız bir şekilde konuşuyor yabancılardan cekinirken şimdi ise hiç tanımadığı birine bile saygısızlık yapıyor saldırıyor ne yaptıysam olmadı laf dinlemedi benim de çok hatam vardır eminim artık ne yapacağımı bilemiyorum kalabalık aileyiz ondandan kaynaklanıyor olabilir kim gelse küçüğünü seviyor onunla ilgileniyor o da hircinlasiyor.. artık yani böyle saygısızlık yaparak dikkat çekmeye çalışıyor gerekirse kizsinlar dovsunler beni ama yeterli benimle ilgilensinler dercesine... Ne olur yardım edin bana bir yol gösterin bu yıl anaokulu na gidecek umarım faydası olur

Zeynep01

New member
Yeter ki benimle ilgilenin dercesine yapiyorsa ilgilenmeye calisin. Benjmde asagi yukari ayni aralikta iki kizim var ve inanin benzer seyler aslinda buyukler daha cok ilgi istiyor bu surecte

aybüke

New member
Merabalar hanimlar.bende oğluma tesir gücümü kaybetmistim 2.cocuktan sonra sonra şunu yaptım eşim ile anlaştık 40 gün doğru olanı ama ben 1hafta diyerek başladım hiçbir şekilde hayır yapma dur vs olumsuz veya akıl verici hiçbir şey söylemedim.esime pasladim hep.mesela kışın mont giyinmek istemedi mı sen bilirsin dedim öyle çıktık titreyerek anne çok üşüyorum montumu giyindirir misin gibi örnekler ama tabi izin veremeyeceğim türden şeyler de var arabada önde oturmak gibi talep Edip sinirlarimi zorladığı zaman babanı bir arayalım bu o konuda ne diyecek diyerek hayır i babasından duydurttum.inanin 1hafta bile mucizevi bir şey oldu tabi bu sırada birlikte de uyuduk kitap okuyarak 40gun yapsam neler olurdu dedim