Soru Onarım sonrası sağlık sorunlarından kurtulanlar var mi arkadaşlar

F.meral

New member
Arkadaşlar merhaba ben onarımdayım yaklaşık 4 aydır ve ruhsal genişleme,sakinlik, dinginlik...vs içimdeki huzur bambaşka ama bunun yanında sağlık sorunlarım hafifliyor benim gibi sağlık sorunlarında değişim olan var mı bunu merak ediyorum mesela benim astımın giderek kötüleşiyordu sabah 2 akşam 2 doz fıs fısım vardı şimdi günde 1 fıs la rahatça günü geçirebiliyorum ,cilt hastalıklarım yalıtım esnasında arttı ama şimdi iyileşiyor ,burnumda poliplerim vardı koku ve tat alamıyordum 2-3 gündür koku alıyorum kendim sağlıkçıyım bu saydığım hastalıklarım tıpta kesin nedeni bilinmeyen hastalıklar olarak olarak geçiyor ve yıllardır bi çare bulamıyordum bu şekilde fark hisseden paylaşırsa herkese faydamız olur diye düşünüyorum

aybüke

New member
Merabalar Meral hanım.
Kendinizi olduğunuz haliyle sevdikçe ruhsal ozgurlugumuze kavustukca fizyolojimiz gerçekten düzeliyor...bir onarım grubumuz toplantı yaparken bir arkdas bunu sormuştu bende böyle bir değişim var yaşayan var mı diye bir kaç arkadaş kronik rahatsızlıklarının veya nöbetlerinin geçtiğini söylemişti. Demek sizde kozanizdan çıkıyorsunuz ne hoş ..

F.meral

New member
Merhaba aybüke hanım cevapladığınız için teşekkür ederim onarım grubu nasıl oluşturdunuz acaba bende katılmak isterim mümkünse